0тямився на кушетці. Нарешті до свідомості дійшло, що трапилось. Лікар продовжив говорити, що народились хлопчик і дівчинка, але дружину врятуватu не вдалось.

Віктор ішов по життю впевненими кроками. В інституті закохався в найкрасивішу дівчину на курсі, яка відповіла йому взаємністю. Після закінчення навчання, відгуляли весілля.

Наразі він, одружений чоловік, кохана дружина, маленький синок Віталік. Недавно дружина сповістила приємну новину, скоро народиться ще один малюк. На УЗД, подивившись, лікар утішив, що в них буде двійня. Молода пара до такого не була готова, адже досвід є, що таке маля, а тут двоє. Але духом не падали. Виховаємо, сказав Віктор, візьму підробіток, щоб коштів вистачило на перший час.

Оксані тяжко давалась друга вагітність, тому більше часу вона знаходилась в лікарні. В день коли прийшов час народжувати, Віктор не зміг бути присутнім. Захворів Віталік, і вони знаходились на зустрічі в лікаря. Увечері, коли прийшов провідати дружину до пологового будинку, його запросив лікар до себе в кабінет. Збуджений чоловік не звернув уваги на хмурий вигляд лікаря, тому коли сповістили, що коханої Оксани немає в живих, земля пішла з під ніг.

Отямився на кушетці. Нарешті до свідомості дійшло, що трапилось. Лікар продовжив говорити, що народились хлопчик і дівчинка, але дружину врятувати не вдалось.  Дітей додому Віктор привіз після похорону дружини. Оформив на себе декретну відпустку. Тяжко одному з трьома дітьми, адже Віталіку виповнилось три роки, і двоє немовлят. Попросив маму, щоб пожила з ним, і допомогла з дітками. На його здивування, вона відмовилась, говорячи, що тяжко, тиск у неї, а з дітьми не відпочити.

Зателефонував мамі Оксани, просив допомогти. Ніна Іванівна, сказала, буду через дві години. Вона залишилась, взяла всю жіночу роботу на себе. Через півроку запропонувала Віктору, щоб виходив на роботу, адже гроші закінчились, а пенсії такій сім’ї не вистачить. Мама Віктора зрозуміла, що не гарно повелася з сином. Тому також підтримала ідею, щоб її син працював, а вони зі свахою справляться вдвох із дітками.

Оцініть статтю
Дюшес
0тямився на кушетці. Нарешті до свідомості дійшло, що трапилось. Лікар продовжив говорити, що народились хлопчик і дівчинка, але дружину врятуватu не вдалось.