Моя дружина не хоче вкладати кошти у масштабні покупки

Ми з дружиною вже майже п’ять років разом і те, що видавалося на перший погляд заощадливістю, насправді було просто жадібністю. З моєю дружиною стосунки закрутились дуже швидко, то ж не вагаючись, я зробив красиву пропозицію. Після п’ятої річниці зустрічань ми побрались.

Моя дружина дуже турботлива. Вона завжди мене підтримує, слухає, дає цінні поради.

Коли я придбав житло, Алла не стримувала сліз від радості. Потім ми разом займалися по дому, прибирали, мили. Алла повністю взяла всю відповідальність по домі на себе.

Одне, що мене хвилювало це те, що моя дружина не хотіла вкладати свої кошти на придбання меблів, техніки. Так, Алла завжди купує те, що необхідне для дому: продукти, хімію і т.д. Але коли мова заходить за масштабніші покупки, то вона змовкає.

Одного дня я запитав заради цікавості, чому, перебуваючи зі мною у стосунках, Алла навіть не намагалась придбати щось коштовніше за  кусок мила. Адже завжди свої кошти я вкладаю у нашу сім’ю, купив житло, автомобіль, гараж, частину меблів.

Алла знову змовчала, а я не наполягав на розмові. Вона навіть вазу для квітів не хоче купити. Я спершу подумав, що, можливо, проблеми з грошима, тому вазу купив сам.

Проте, вчора під час розмови, Алла зізналася, що отримала велику премію на роботі, якраз в період перед купівлею нашого житла. Коли я запитав, чому ж вона не вклада частину своїх коштів у купівлю житла, бо мені якраз тоді катастрофічно не вистачало, то вона відповіла: “Пробач, любий, я вирішила відкласти на море”.

Дружину свою я дуже кохаю, але почуття гніву й образи не покидають мене. Хочеться хоча б елементарного, щоб вона зрозуміла свою помилку.

Чи правильно я думаю? Чи має дружина враховувати лише свої інтереси? Адже я хороший сім’янин, працюю заради добробуту своєї сім’ї. Я не сиджу склавши руки, постійно шукаю  додатковий підробіток.

Коли інші чоловіки розказують, що їхні жінки завжди порівно виконують всі обов’язки, і фінансові в тому числі, то розумію, що нам потрібно щось міняти.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Моя дружина не хоче вкладати кошти у масштабні покупки