30 років без діагнозу й з спробами побороти хворобу, головна причина якої їла з нею за одним столом!

Дана Ангальт, одна з найпопулярніших сучасних американських художниць, все дитинство була хворобливою, проте з підлітковим віком все стало у рази гірше і 37 річна жінка була змушена провести половину життя у лікарні…

«Мене постійно обстежували та перевіряли аналізи. Я була у близько сотні лікарів, але всі вони знизували плечима, доки одного дня все не стало на свої місця…» – ділиться художниця.

Варто було лише дівчині переїхати зі старого сімейного будинку, як її самопочуття різко змінилось!

У свої молоді 37 років вона ледь могла ходити, а бували й дні, коли не могла ворушити ні кистями рук, ні кистями ніг. Жінка постійно страждала від різких скачків ваги й одного разу її вага досягла пікових 32 кілограмів.

З кожним роком до довгого списку Даниних хвороб додавались ще якісь. Основними з яких були: синдром Коуніс, фіброміаларгія, загальна системна запальна реакція організму тощо. На 37 році життя до хвороб додалась хронічна хвороба Лайма.

Остання хвороба найгірше впливала на художницю, адже вічний біль та запалення у суглобах не давали її спокійно жити.

Лікарі вважали, що при такому «розкладі подій» всі її органи повільно помирають і єдине, що вони можуть зробити – це постаратися зробити її відхід менш болісним. Насправді не тільки лікарі втратили надію, а й рідні жінки, що просто не могли більше дивитися на її напівпритомний стан.

Дана й сама припинила вірити у своє видужання, тому коли лікарі зробили грандіозне відкриття й знайшли причину слабкості дівчини, то надія оселилась у них знову.

metro.co.uk

По словах лікарів головна причина хвороби дівчини приховувалась у підвалі будинку і це була цвіль, що виникла там, коли Дана була ще дитиною, і розповсюджуючись тільки погіршувала її здоров’я.

Насправді, Дана й так була хвороблива, тому наявність у будинку сильного алергену тільки все погіршило і спричинило появі інших захворювань та ускладнень.

Дізнавшись про таке твердження лікарів, батьки негайно знайшли для себе нову оселю, куди й переселилися і яким великим було їхнє щастя, коли слова лікарів про причину захворювань дівчини підтвердилися і на новому місці вона змогла знову зажити новим, кращим життям.

Звичайно, хвороби та ускладнення з якими жила дівчина протягом багатьох років, нікуди не зникли, проте лікарі роблять усе можливе, щоб очистити організм мисткині.

Дана ж почала розповідати про цю дивну й чудесну історію у всіх соціальних мережах, щоб попередити людей про можливі наслідки наявності цвілі у їхньому домі.

Й ми вам нагадаємо, щоб уникнути виникнення цвілі вам потрібно: часто провітрювати кімнати, стежити за рівнем вологості та при потребі користуватися антигрибковими засобами.

Як вам така історія?

 

Оцініть статтю
Дюшес
30 років без діагнозу й з спробами побороти хворобу, головна причина якої їла з нею за одним столом!