37-річну жінку інсульт посадив в інвалідний візок. Вона не здалася та змогла налагодити своє життя

У березні 2015 року 37-річну Ріону Келлі привезли в лікарню з інсультом. Лікарі прогнозували, що жінка відновиться через рік. У неї паралізувало нижню частину тіла.

Крім проблем зі здоров’ям, особисте життя також дало тріщину. Через кілька днів після інсульту чоловік Ріони, з яким вони прожили 14 років та виховали 4 дітей, вирішив піти. Але жінка не впала в розпач, вона вирішила боротися до кінця. Вона почала робити перші кроки до одужання.

На 5 день після інсульту жінка мала розмову з лікарями. Вони прогнозували, що на відновлення жінки може знадобитися від 6 місяців до пів року. Через подібні прогнози жінка ледь не опустила руки, але вирішила боротися заради дітей. Ріона зізналася, що коли вона зробила перші кроки, для неї це здалося справжній дивом. Це сталося через два місяці після того, як її організм дав збій. Одразу вона написала у фецсбуці, що потребує персонального тренера.

https://onedio.ru/

Через соцмережу Ріона знайшла персонального тренера, за допомогою якого вона потихеньку ставала на ноги. Після курсу реабілітації жінка досягла хороших результатів. Тепер вона без сторонньої допомоги ходить по будинку, а милиці бере тільки для того, щоб вийти на вулицю. Інвалідним візком користується лише для дальніх подорожей.

Але спілкування з персональним тренером, професійним регбістом, Кітом Мейсоном не завершилося лише самим тренувальним процесом. Пацієнтка та тренер почали спілкуватися. Згодом вони почали жити разом. Тож тепер у родині 5 дітей. Леантрі – 16 років, Калебу – 11 років. Ізабелла має 9 років, а Логан – 5 років.  5-річного Логана. У Кіта була 5-річна донька Каланамі.

Oбалдела.руЧерез кілька років Ріона зазначила, що інсульт та параліч – краще, що з нею сталося. Адже ця ситуація показала справжнє відношення її чоловіка, який її покинув. І також допомогло знайти людину, яка не лише поставила жінку на ноги, а й подарувала віру в майбутнє, стала коханням та батьком.

Приємно знати, що життєві ситуації з поганим початком все ж закінчуються добре. Ви згодні?

 

Оцініть статтю
Дюшес
37-річну жінку інсульт посадив в інвалідний візок. Вона не здалася та змогла налагодити своє життя