«А онучка ж не нaша!» – такі обра3ливі слова пролунали з вуст свекра та свекрухи. Цим людям вистачил0 с0вісті зробити таєmне обстеження, щоб перевірити батьківство. Та Леся теж пр0маху не дала – невістка зробила свій аналіз. Лише він показав, що свекор не є батьком її чоловіка. Це був шok!

Коли Анатолій привів додому дівчину Лесю з бідної сільської сім’ї, його батьки її відразу не злюбили. Лариса Петрівна та Петро Михайлович були впевнені, що ця провінціалка не гідна їхнього сина, що вона – мисливиця за їхніми грошима. Їхня заможна родина не могла терпіти такого приниження. Майбутня свекруха разом зі свекром робили усе, аби Анатолій залишив кохану.

Та їхній син був занадто впертим, а ще він дуже кохав свою дівчину. Тому коли справа до весілля дійшла, то вже ніякі вмовляння на Анатолія не діяли.Молодята були впевнені: батьки утихомиряться після народження онучки. Проте вони помилилися. Бо такої реакції батьків вони точно не чекали. Вже у пологовому будинку Лариса Петрівна голосно заявила:

– Та Господи! Яка ж це наша онучка? У неї карі очі, а волосся темне. Анатолій – блакитноокий блондин. Добре, що ще не темношкіра народилася! Наш син паротитом у дитинстві хворів. Ти що не знала, що у нього не може бути дітей?

Леся трохи не заплакала від такої несправедливості та образи. Але стрималася. Ну як же рідні бабуся з дідусем можуть говорити таке про свою ж онучку і не сприймати її?

Цілий рік свекор та свекруха не спілкувалися з невісткою. Вони навіть не навідували онучку. Навіть іграшки ніякої не купили. Анатолій виставляв світлини з донечкою у соціальній мережі, а мати уїдливо коментувала, що ще більше розуміє, що онучка на їхнього сина не схожа взагалі!

А через деякий час батьки шокували поведінкою. Вони визнали онучку рідною і вибачилися за свої слова. Свекор подарував сину та невістці путівку на море. Леся з Анатолієм давно хотіли відпочити, тому такому подарунку дуже зраділи.

Онучку залишили з свекром та свекрухою, бо вони начебто дуже хотіли виправити свою помилку і наздогнати згаяний час, коли вони з нею не спілкувалися.

Лесі було тривожно на душі, коли вони поверталися додому. Інтуїція її не підвела. Виявилося, що під час їхнього відпочинку свекри зробили тест ДНК, щоб довести Анатолію, що не він є батьком цієї дівчинки. Матеріал для обстеження взяли від свекра та онучки. Результат підтвердив їхні слова: Петро Михайлович не був рідним дідусем дівчинки.

В Анатолія мову наче відібрало від цієї новини. Після цього він, хоч і збирався йти з сім’ї, але поспішав не дуже. Жив поки що в іншій кімнаті і не розмовляв з Лесею. Як вона не переконувала його в протилежному, чоловік твердо стояв на своєму: дитина не його, а Леся була з ним заради грошей.

Тоді Леся наважилася на відчайдушний крок. Вона теж тест ДНК зробила. А тоді запросила до себе свекрів. Результат аналізу підтверджував батьківство Анатолія на 99,9 відсотків. Чоловік радів, мов дитина!

А свекор, сидячи за столом, замислився: якщо Толя є рідним батьком для дівчинки, а дідусь виявився нерідним – що ж це означає? Виходить, що цей тест заперечував той факт, що свекор – рідний батько Анатолію? То хто ж тоді за грішми гнався у молодості?

Оцініть статтю
Дюшес
«А онучка ж не нaша!» – такі обра3ливі слова пролунали з вуст свекра та свекрухи. Цим людям вистачил0 с0вісті зробити таєmне обстеження, щоб перевірити батьківство. Та Леся теж пр0маху не дала – невістка зробила свій аналіз. Лише він показав, що свекор не є батьком її чоловіка. Це був шok!