А ти вмієш готувати червоний борщ та голубці? Ти зможеш виховувати трьох дітей та працювати на роботі повний день? Адже дружина повинна допомагати чоловіку: і гроші додому приносити, і готувати смачно, і за дітьми дивитися. Якщо жінка цього всього не може робити, то вона не гідна того, щоб виходити заміж, – сказав майбутній свекор при знайомстві з Вікторією

Моя донька готувалася до заміжжя, вона мала вийти заміж за свого одногрупника.

Проте після знайомства з його батьком заміж їй перехотілося. Їй не сподобався батько Назара.

Вікторія з Назаром зустрічалися понад рік. Вони жили разом, винаймали житло поблизу університету, де вони навчалися. Назара я бачив лише раз. І то лише мимоволі. Батьки Назара Вікторії не бачили зовсім. Коли молоді люди вирішили одружитися, то хлопець вирішив познайомити мою доньку зі своїми батьками.

Ми дуже раділи за Вікторію, бо видно було, що донька сильно його кохає. Як батько, я радів за свою дитину та з нетерпінням чекав на день весілля. Але цьому не судилося статися.

Знайомство з потенційним свекром відразу не задалося. Степан Володимирович, так звали батька Назара, відразу запитав нашу Вікторію чи не хвора вона бува, на анорексію. Припустив, що вона недоїдає. Як же вона буде народжувати, адже вони хочуть внуків. Як мінімум двох. Вікторія у нас культурна та вихована дівчина, тому й промовчала. Хоча, звичайно, мала що на це відповісти.

Як розповідала Вікторія, мама Назара майже у два рази товстіша за нашу доньку. У порівнянні з нею наша донька просто Дюймовочка.

Назар швидко забрав Вікторію та вони сіли за стіл, де й продовжилися провокаційні питання Степана Володимировича:

– Вікторія, а ти вмієш готувати червоний борщ та голубці? Ти зможеш виховувати трьох дітей та працювати на роботі повний день? Адже дружина повинна допомагати чоловіку: і гроші додому приносити, і готувати смачно, і за дітьми дивитися. Якщо жінка цього всього не може робити, то вона не гідна того, щоб виходити заміж. Хто ж захоче на такій одружуватися. Якщо чогось не вмієш, то запитай у моєї дружини, вона он у мене яка.

Після цих слів Степан Володимирович з усієї сили плеснув свою дружину по спині так, що навіть при своїх габаритах вона ледь не впала зі стільця.

Батько Назара наче навмисно діставав нашу доньку, перевіряючи її витримку та межі допустимого. Коли Вікторія вже йшла додому, батько Назара сказав, що він був радий із нею познайомитися. Додав, що серед усіх десятків дівчат, яких він приводив додому, вона протрималася у них в гостях найдовше.

Після знайомства з батьками свого нареченого Вікторія прийшла сама не своя, у неї був дуже поганий настрій. Донька мені про все розповіла. Сказала, що більше не хоче заміж за Назара.

Ми зовсім не очікували почути цю новину. Проте дійсно краще зараз скасувати весілля, щоб потім не було пізно. Ми підтримали доньку в її намірах.

Наступного дня Вікторію чекала розмова з Назаром. Це була дуже емоційна та напружена зустріч. Після того, як Назар почув, що Вікторія передумала виходити за нього заміж, то почав сильно кричати на неї. Він обізвав нашу доньку вертихвісткою, боягузкою, сказав, що його батько тут ні до чого.

Після того вони більше ніколи не бачились. Зараз Вікторія знайшла хорошу роботу та увесь свій час присвячує побудові кар’єри. У неї дуже висока зарплата. Донька уже майже назбирала всю суму для першого внеску, щоб оформити квартиру в іпотеку. Про стосунки з хлопцями поки не думає.

Оцініть статтю
Дюшес
А ти вмієш готувати червоний борщ та голубці? Ти зможеш виховувати трьох дітей та працювати на роботі повний день? Адже дружина повинна допомагати чоловіку: і гроші додому приносити, і готувати смачно, і за дітьми дивитися. Якщо жінка цього всього не може робити, то вона не гідна того, щоб виходити заміж, – сказав майбутній свекор при знайомстві з Вікторією