А ви знали, як випрати рукави та комір зимової куртки, щоб не засовувати її повністю в пральну машину? Ділюся лайфхаком!

Уже протягом декількох років я взимку ношу тільки пуховики. Це й стильно, й практично, адже таку куртку завжди можна закинути до пральної машини. Єдина незручність, що як тільки забрудняться рукави чи комір, то куртку треба прати повністю, а це ж майже не щодня. І нещодавно я відкрила для себе крутий лайфхак.

Не знаю, як у вас, а ось у мене куртки дуже часто забруднюються саме на рукавах та на комірі. Це знайомо жінкам, які користуються декоративною косметикою. Здається, комір навіть не зачіпає обличчя, а тільки випреш куртку, одягнеш разочок – і брудна вже ж цього дня. Тому день-два й знову треба прати. Ось тільки це не дуже зручно. Та й не всі заможні, щоб мати відразу куртку на заміну. Мені ж не дуже подобається ходити з брудним коміром чи рукавами.

І недавно я дізналася, як можна випрати «проблемні» місця на куртці, та не засовувати її повністю в пральну машину. Мені трохи соромно, адже розповідали про це не мені, але я просто зобов’язана поділитися цією корисною порадою.

Декілька днів тому я їхала в метро й почула, як розмовляють дві жінки переді мною. Вони досить голосно вели розмову, тож я все почула, а потім стала прислухатися, й ось чому: вони говорили саме про те, як не прати зимову куртку щоразу, як комірець буде в косметиці. Так що я думаю, багато в кого є така проблема. Тому я не шкодую, що підслухала цю розмову незнайомих мені жінок. Як же випрати куртку швидко й без пральної машини? Зробити це дуже просто.

  1. Проблемні місця замочіть невеликою кількістю води.
  2. Далі вам знадобиться губка для миття посуду або зубна щітка та господарське мило.

    Джерело: jemchyjinka.ru
  3. Намильте господарським милом проблемні місця або ж намильте саму губку чи щітку.

    Джерело: jemchyjinka.ru
  4. Далі ретельно протріть рукави та комір та просто змийте бруд водою. Ви відразу побачите, чи чиста куртка, чи знову слід повторити процедуру.

    Джерело: jemchyjinka.ru

Ось і все! Так ви зможете зберегти собі і час, і гроші, адже не треба буде кожного разу запускати пральну машину. Я вже встигла скористатися цією корисною порадою, і можу сказати, що це просто й дієво. А головне, що якщо наносити мило на губку та добре потім

 

Оцініть статтю
Дюшес
А ви знали, як випрати рукави та комір зимової куртки, щоб не засовувати її повністю в пральну машину? Ділюся лайфхаком!