Оля зателефонувала та попросила, щоб я закрила великий кредит за неї, то я вже не витримала. Я пішла і дуже серйозно поговорила з Олею. Сказала їй, що якщо вона ще один раз зателефонує з такої причини своїй доньці, то я не буду дивитися навіть на те, що вона моя донька, а просто позбавлю її батьківських прав

Мені дуже тяжко виховувати свою внучку самостійно. Від доньки зовсім немає ніякої допомоги. Вона тільки може, що просити в мене грошей та телефонує доньці тільки тоді, коли їй необхідна якась допомога. Моя донька Ольга зовсім не любить свою донечку Машу. Ще з самого дитинства кинула її напризволяще. Я не розумію, коли ми з чоловіком зробили велику помилку у вихованні нашої доньки. Адже з дитинства вона була дуже доброю, чуйною та веселою дівчинкою. Завжди всім допомагала, гарно вчилася в школі та відповідала за ті слова, які говорить.

Але одразу після закінчення школи, наша Оля не захотіла іти вчитися далі. Вона нам тоді розповідала, що зустріла найкращого чоловіка в її житті та буде виходити заміж. Згодом у них народилася Маша. Але гратися з дитиною вони зовсім не хотіли. Постійно скидали малесеньку Марію на мене. А вже з повних п’яти років дівчинки я була для неї мамою, татом та бабусею.

Моя донька зовсім тоді загубила своє життя. Вона почала сильно пити. Згодом разом зі своїм чоловіком, батьком Маші вони пропили квартиру й стали бідкатися як справжні безхатченки. Спочатку, в молоді роки, я їй допомагала всім, чим могла. Постійно витягала її з різних життєвих гірких ситуацій. Багато вирішувала за неї проблеми, але, коли зрозуміла, що моя донька просто вже сіла мені на шию, то сказала їй, щоб у свої роки вона вже розбиралася зі своїми проблемами сама.

Машу я забрала виховувати до себе. І наразі вже моїй онучці 17 років. Завтра вона йде складати перший іспит, щоб вступити до університету її мрії. Ще з дитинства моя Машенька бачить себе лікарем. Вона говорить, що буде рятувати таких людей, як її мама. І не буде дозволяти їм губити собі життя. А я розумію, що це насправді дуже велика травма з дитинства. Але нічого з цим зробити не можу, адже це повністю провина моєї доньки.

Я навпаки намагалася виховувати Машу у добрі, ласці, мирі та спокої. Але час від часу в її житті з’являлася горе-матуся. Вона найчастіше телефонувала Марії тоді, коли була в нетверезому стані. Але ніколи не запитувала чи є у Марії кошти, чи потрібна їй допомога. Вона тільки й могла через Марію просити допомоги у мене. Адже знала, що я їй сама не допоможу. А коли до мене підходить Маша, то я їй не можу відмовити.

Але останнього разу, коли Оля зателефонувала Маші та попросила, щоб я закрила великий кредит за неї, то я вже не витримала. Я пішла і дуже серйозно поговорила з Олею. Сказала їй, що якщо вона ще один раз зателефонує з такої причини своїй доньці, то я не буду дивитися навіть на те, що вона моя донька, а просто позбавлю її батьківських прав та буду далі виховувати Машу сама та допомагати їй сама. Адже я не дозволю, щоб моя донька псувала життя моїй онучці просто своєю присутністю.

Але насправді я все ж таки сподіваюся на те, що колись моя донька зрозуміє, що вона робить не так та почне допомагати своїй доньці та любити її щиро.

Оцініть статтю
Дюшес
Оля зателефонувала та попросила, щоб я закрила великий кредит за неї, то я вже не витримала. Я пішла і дуже серйозно поговорила з Олею. Сказала їй, що якщо вона ще один раз зателефонує з такої причини своїй доньці, то я не буду дивитися навіть на те, що вона моя донька, а просто позбавлю її батьківських прав