Але тут як тут у її житті з’явився колишній чоловік. Він почав їй постійно телефонувати, писати, що вона йому потрібна та щоб поверталася до нього і залишила свого чоловіка

У моєї подруги Наталі дуже цікава історія кохання. Вона з самих шкільних років була дуже яскравою, простою, гарною та відкритою людиною. Хлопці до неї самі тягнулися. Ось вона почала зустрічатися з одним з її компанії. Його звали Микола. Дуже красивий, статний, розумний хлопець. Зустрічалася вони дуже довго, років з п’ять. А коли Наталія почала вже натякати своєму коханому, що вже час узаконити їх відносини, то різко почула від свого чоловіка відмову. Він сказав, що ще не нагулявся, не хоче одружуватися та взагалі при надії, що зустріне набагато кращу дівчину ніж Наталія. Ось так вони розійшлися.

Але, через те, що Наташа у нас дуже проста людина, вона довго в дівках не ходила, а через місяці три почала зустрічатися з дуже приємним чоловіком на ім’я Григорій. Взагалі вона почала з ним зустрічатися тільки через те, що хотіла помститися своєму колишньому. Вона йому відкрито сказала, що не хоче простих відносин, вона дуже хоче одружитися. На що Григорій відповів відкрито та чесно, що він згоден. Наталці насправді дуже пощастило, тому що союз з Григорієм видався дуже світлим, гарним та щасливим. Через два роки вони вже захотіли мати дитину та Наталія завагітніла.

Але тут як тут у її житті з’явився колишній чоловік. Він почав їй постійно телефонувати, писати, що вона йому потрібна та щоб поверталася до нього і залишила свого чоловіка. Також він дізнався, що Наталя вагітна і їй сказав, що прийме цю дитину як свою і буде виховувати її як рідну. Але Наталя просто читала ці повідомлення та на них відповідала, лише зрідка.

І тут прийшов день пологів. Наталя народила, поруч була її справжня та бажана підтримка — її коханий чоловік. Від Миколи вона вже не піднімала слухавки та не відповідала на його повідомлення. Аж тут він якось дізнався, що вона у пологовому будинку та в день виписки просто прийшов зустрічати Наталію разом з її чоловіком. Дякувати Богу, що у Григорія, чоловіка Наталі, дуже сталеві нерви, він витримав всі витівки Миколи та ввічливо попросив його зникнути з життя родини. Інший би чоловік вже й поліз з кулаками, а Григорій ні. З усім розбирається тільки словами. За це його Наталя дуже сильно кохає. З того часу колишній Наталі зник з їхнього життя і більше ніколи не з’являвся, а життя подружньої пари заграло новими фарбами, адже в них з’явився на світ найпрекрасніший синочок Дмитрусь.

Оцініть статтю
Дюшес
Але тут як тут у її житті з’явився колишній чоловік. Він почав їй постійно телефонувати, писати, що вона йому потрібна та щоб поверталася до нього і залишила свого чоловіка