Аліна ніяк не очікувала, що після вагітності перед нею постане такий складний вибір.

Сьогодні розповім вам про свою колегу по роботі. Звуть її Аліна. Ще десять років тому вона була заміжня, але до цього часу вона не любить згадувати цю історію, що трапилася з нею тоді.

На той момент Аліні було двадцять чотири, вона якраз закінчила університет і зустріла того самого хлопця, що скоро став її чоловіком. Він був старшим від неї на 6 років, тому уже сформував себе як особистість, мав власний успішний бізнес.

За декілька місяців стосунків Олександр почав натякати дівчині про одруження. Нібито любив її до нестями і вже хотілося бачити Аліну у ролі нареченої. Та жінка ще не готова була на такий серйозний крок. Тим більше трішки збивало те, що за плечима обранця уже було 3 шлюби. Від першого шлюбу був син, від другого донька. Тому він не дуже хотів знову заводити дітей. І не став приховувати цього від своєї нової дружини.

Аліна ж любила чоловіка і з розумінням поставилася до почутого, та десь в глибині душі все ж надіялася, що велика любов допоможе Сашу передумати. Та за декілька років нічого не змінилося у переконаннях чоловіка.

І Аліна вирішила діяти самостійно: таємно завагітніла і виправдалася тим, що методи контрацепції були ненадійними. Спочатку й не зізналася Сашкові, а потім наважилася на цей крок.

Чоловік же відреагував сухо: сказав, що йому не потрібна дитина і жінка мусить позбутися дитини. Якщо ж вона не захоче робити цього, то на цьому їхнє спільне життя закінчиться і вона опиниться на вулиці.

Та Аліна продовжувала вірити у те, що чоловік розтане, коли побачить маленькі ручки, ніжки своєї кровиночки. Але цього не сталося. У день реєстрації дитини паралельно відбулася реєстрація розлучення пари.

На щастя, матір Аліни допомагала у всьому. Вони разом переїхали на орендовану квартиру і там виховували маленьку Таїсію. Та рідний тато новонародженої жодного разу не приїхав провідати своє немовля. Навіть грошима не допомагав.

А коли випадково зустрів колишню дружину з маленькою донькою, кинув голосну обіцянку, що коли їй виповниться 18, подарує гарну квартиру. А от Аліна прекрасно розуміла, що не варто розраховувати на пусті балачки безвідповідальної людини.

Ця історія залишила слід в житті Аліни настільки, що вона і до нині відмовляється вірити чоловікам. Шкода, що все склалося таким чином і тепер жінка не має сміливості знайти своє щастя.

А що ви думаєте щодо цієї ситуації? Хто винен, а хто заручник обставин?

Оцініть статтю
Дюшес
Аліна ніяк не очікувала, що після вагітності перед нею постане такий складний вибір.