Аліна відвела Яну в сторону і пошепки запитала, що вона робить із сином директора?

Яна працювала продавчинею. В дівчини немає освіти, тому на престижну роботу їй не попасти. П’ятий рік, як вона ходить за прилавком невеликого магазину. Хазяїн платить добре, тому і залишилася на одному місці. Сьогодні до них завезли товар. Новий менеджер пройшовся по магазину. Яна не звертала на нього уваги. Так завжди, хто приїжджає перший раз, обов’язково ходять, дивляться, роблять зауваження.

Яна здивувалася, зауважень не робить, мовчить. Коли товар вивантажили, сів у машину і поїхав. Другого дня знову з’явився в магазині. На цей раз приїхав перевірити, чи все добре. Але коли й третього дня чоловік з’явився, Яна зателефонувала своєму директору. Можливо то не наш співробітник. Тому що ніхто не ходив кожен день спостерігати за їхньою роботою. Нарікань з боку покупців не було жодного разу, щоб перевіряти їх.

Коли задзвонив телефон у чоловіка, він вийшов на вулицю розмовляти. Яна спостерігала за ним, але покупці відволікли, не побачила де подівся той чоловік. Не було його приблизно годину. Коли зайшов у черговий раз, всі дивилися тільки на нього. Великий букет троянд рожевого кольору закривав його обличчя. Чоловік підійшов до Яни, подарував квіти, і вийшов із магазину. Не було його ні наступного дня, ні пізніше.

В той день, коли вони з подругами по роботі пішли на свято, призначене до 8 березня, вони знову побачили того чоловіка. Він стояв поруч із директором і жваво щось обговорювали. Коли почалися танці, чоловік підійшов до Яни:
– Єгор, — відрекомендувався він,- ми з вами, Яно бачимося декілька разів, але так і не познайомилися. Про вас я встиг багато дізнатися, а ви мене зовсім не знаєте. Нумо танцювати.

Той вечір вони провели разом. Єгор пішов проводжати дівчину. Запросив на побачення наступного дня, Яна погодилася. Чоловік їй сподобався. Коли спочатку дивилася на нього з насторогою, то надалі вірила йому в усьому. Зустрічалися вони вже місяць, коли далека подруга запросила на день народження. Дівчина вирішила, що підуть з Єгором. Адже без нього вона себе вже не мислила. Він заполонив всі її думки.

Коли з’явилися в подруги удвох, Аліна відвела Яну в сторону і пошепки запитала, що вона робить із сином директора? Поталанило, такого чоловіка підчепила, буде жити ні в чому собі не відмовляючи. Дівчина дивилася на неї широко розкритими очима. По її погляду Аліна зрозуміла, що Яна вперше чує чий Єгор син. Від такої новини дівчина не знала як їй сприймати чоловіка. Адже вона серйозно вірила, що він кохає її, як і вона його.

Коли запитала Єгора, він вибачився, говорив, що боявся, що буде з ним заради грошей, а не заради нього. Але Яна кохає, дуже кохає чоловіка.

Оцініть статтю
Дюшес
Аліна відвела Яну в сторону і пошепки запитала, що вона робить із сином директора?