Альона сподобалася мамі, скромна, сором’язлива. Саме про таку невістку мріяла. Буде любити її сина, не перечитиме. Але коли дізналася, що дівчина з дитячого будинку, насторожилася

Якщо сказати, що Альона щаслива, то не сказати нічого. Вона після закінчення школи, випускниця дитячого будинку, одержала квартиру. Квартирою важко назвати шістнадцять квадратних метрів. Але в Альони своє житло, хіба то не радість? Квартира потребує ремонту, меблів майже немає. Стіл на кухні, продавлений диван в кімнаті, і один стілець. От і всі меблі. Але все одно Альона щаслива. На роботу пішла в кафе посудомийкою. Подруга, старша на два роки, забрала до себе, поки було вільне місце.

Там і познайомилася з експедитором Іваном, який часто завозив харчі до кухні. Йому приглянулася маленька, тендітна, красива дівчина. Вони зустрічалися півроку, потім Іван повів Альону знайомити зі своїми батьками. Альона сподобалася мамі, скромна, сором’язлива. Саме про таку невістку мріяла. Буде любити її сина, не перечитиме. Але коли дізналася, що дівчина з дитячого будинку, насторожилася. Не може в тому будинку бути гарних дітей. Іван на мамині застереження відповів, що Альона не така, як мама собі придумала. А коли дізналася, що в дівчини є квартира, заспокоїлася. Нехай живуть окремо, щоб у нас нічого не винесла.

Іван і Альона одружилися, чоловік переїхав жити до дружини. Удвох відразу відчули, наскільки тісно у квартирі. Коли народяться діти, поставити ліжечко, то зовсім нема де розвернутися. Вирішили збирати гроші, щоб купити нове житло. Пройшло два роки, а назбирати не вдається. Відклали дещо, але то крапля в морі. Батьки Івана мали кошти, але чомусь не поспішали допомагати молодим. Альона нервувалася, що коли з’являться діти, як розміститися. Просила чоловіка, щоб поговорив із батьками, але вони й слухати не хочуть про те, щоб допомогти.

А дівчині вже деякий час недобре. Погано ранками, нудота. Втомлюється на роботі. Одного вихідного дня пішла до лікаря, і там з’ясувалося, що Альона при надії. Щастя перемішалося із тривогою за житло. Батьки Івана мовчать і далі. Про поповнення в сім’ї сина взнали, зраділи, і все. Альона не може їм сказати. Скільки натякала, не розуміють. Правда, похвалилися, що машину купили. Альона дратувалася. Одного разу запропонувала Івану, щоб здавати свою квартиру квартирантам. Самі також будуть винаймати квартиру, і платитимуть тим, які кошти одержуватимуть від своєї квартири. Трохи будуть додавати. Поки що житимуть так, і надалі відкладатимуть на нову квартиру. Правда, як воно вийде, адже Альона буде в декретній відпустці. Ще одна умова, сказала Альона, майбутню дитину твоїм батькам показувати не збираються.

Оцініть статтю
Дюшес
Альона сподобалася мамі, скромна, сором’язлива. Саме про таку невістку мріяла. Буде любити її сина, не перечитиме. Але коли дізналася, що дівчина з дитячого будинку, насторожилася