Альонка сидить за столом й дивиться на мене таким поглядом, що плакати хочеться. Запитую, чого б їй хотілося найбільше, а вона, знаєте, що відповідає: «Поспати». Молода красива жінка, в самому розквіті сил мріє лише про сон

Цього року мені стукнуло 32. Рідні телефонують привітати з днем народження. Цілий день вислуховую одне і те ж: «Щоб кохання зустріла й діток народила». Складається враження, що лише в чоловікові та дітях полягає справжнє щастя. Що ж робити самотнім жінкам, які свідомо не хочуть виходити заміж та народжувати дітей. Виходить, весь вік бути нещасними…

Маю я подругу, Альону. Вона вийшла заміж рано у 18 років. Через рік уже стала матусею, через три пізнала радість материнства вдруге. Чоловік на роботі з ранку до пізньої ночі. Йому сім’ю забезпечувати треба, Альона дітей виховує самотужки, до всього на ній квартира.  

Я коли приходжу до неї в гості, вистачає пів години, щоб бажання мати сім’ю та дітей покинуло мене на роки. Шум, галас, крики. Діти її смикають з усіх сторін, на плиті щось кипить, чоловік сорочки не може знайти, свекруха надзвонює. Альонка сидить за столом й дивиться на мене таким поглядом, що плакати хочеться. Запитую, чого б їй хотілося найбільше, а вона, знаєте, що відповідає: «Поспати». Молода красива жінка, в самому розквіті сил мріє лише про сон.

Ні, таке життя мені не підходить. Я самодостатня, заробляю гарно, живу у власне задоволення. На вихідних відвідую цікаві місця, ходжу на побачення, які мене ні до чого не зобов’язують. У відпустку лечу на море, подорожую, кожного року нова країна. Зарплата належить виключно мені. Купую, що хочу і за скільки хочу. Біля плити не стою, бо можу собі дозволити повечеряти у ресторані або замовити їжу додому.

Так, я самотня, ні чоловіка, ні дітей. А тепер запитайте у мене, чи я щаслива і почуєте впевнене «ТАК!» А чи щаслива моя подруга, Альона, яка одружена та має дітей? Можливо від людей вона також відповість, що щаслива бути мамою, але я бачила її життя зі сторони й скажу вам, що щастям там навіть не пахне.

Хочу аби ви зрозуміли посил моєї розповіді. Якщо у вас є такі самі подруги, сестри, знайомі, родичі, як я, самотні та без дітей – не нав’язуйте їм цей дурний стереотип про те, що варто поспішати, вийти заміж та народити дітей. Просто порадійте за них, можливо вони проживають найкращий період свого життя й дійсно щасливі.

Оцініть статтю
Дюшес
Альонка сидить за столом й дивиться на мене таким поглядом, що плакати хочеться. Запитую, чого б їй хотілося найбільше, а вона, знаєте, що відповідає: «Поспати». Молода красива жінка, в самому розквіті сил мріє лише про сон