Анатолій сидів біля ліжечка Іванки. Вона міцно спала. Скоро їй виповниться чотири роки. За цей час багато чого сталося в їхньому сімейному житті. Навіть згадувати тяжко, скільки всього пережив чоловік.

Анатолій сидів біля ліжечка Іванки. Вона міцно спала. Скоро їй виповниться чотири роки. За цей час багато чого сталося в їхньому сімейному житті. Навіть згадувати тяжко, скільки всього пережив чоловік. А все через те, що як говорила мама, потрібно одружуватися, щоб краса жінки йшла із середини. А зовнішня краса швидко в’яне. Потім дивуються, чому з красуні перетворилася на сварливу некрасиву жінку.

Так і з Анатолієм. Одружився з красунею. А вона, виявляється, тільки грошей бажає. Думала, що чоловік багатий, а виявилося простий роботяга. Але пізно щось міняти, вагітна. Народилася Іванка. Вікторія не сильно опікувалася донечкою. Всю її увагу забирала своя зовнішність. І питання, як зробити так, щоб знову чоловіки не відривали від неї погляду. Іванку няньчила мама Анатолія. Тому через деякий час Вікторія почала зникати з дому, потім зовсім перестала приходити.

Коли вона з’явилася знову, виявилося що вагітна. Просила пробачення в Анатолія, що буде жити як подобає. Навіть на Іванку почала звертати увагу. Доглядала свою дитину. А діти які? Мама з’явилася, радість. Простив Анатолій свою непутящу дружину. Жити почали тихо. Повірив, що все може налагодитися. Говорив, що прийме її дитину, і виховуватиме як свого. Плани строїв на майбутнє, вірив що все зміниться. Коли Вікторія народила хлопчика, Анатолій радів, сам змайстрував ліжечко. Перед тим, як їхати в пологовий будинок по Вікторію з сином, до нього додому завітала дівчина. До речі також вагітна. Вона розповіла, що Вікторія нагуляла сина з її чоловіком. Про це дівчина дізналася, коли вже була при надії. Чоловік просив пробачення, говорив, що то була помилка. Дівчина повірила. А вчора почула, як він говорив із Вікторією по телефону. Вони планували подальше життя разом.

Говорили, що сина залишать на Анатолія, а самі поїдуть з міста. Дівчина плакала. Сказала, що вона сирота. Коли почали жити з Олегом, він умовив її продати квартиру. Адже живуть у нього. А на ті кошти чоловік відкриє свій бізнес. Вона піддалась умовлянням. Наразі квартира його, бізнес також на себе записав. А їй не залишилося нічого. І коли побачив, що вона все чула. То сказав, що то на краще. Наразі нехай шукає де їй жити. Він з нею розлучається. Ось така несправедливість.

Анатолій попросив у Анни її номер телефону, і сказав, якщо буде непереливки, нехай приходить до нього. Так і сталося. Добра душевна Анна жила з Анатолієм. Виховують троє дітей. Іванку, Олександра і Назара.

Оцініть статтю
Дюшес
Анатолій сидів біля ліжечка Іванки. Вона міцно спала. Скоро їй виповниться чотири роки. За цей час багато чого сталося в їхньому сімейному житті. Навіть згадувати тяжко, скільки всього пережив чоловік.