Анна-Марія трималася за гілку дерева однією рукою, а іншою махала бабусі привіт. Стара одразу зчинила ґвалт, привернувши увагу усіх мешканців їхньої вулиці. Хтось викликав швидку, чи то для дитини, чи то для бабусі, хтось зателефонував до поліції

Сім’ю Марії знають усі. Вони мешкають у маленькому селі у, де у них є просторий будинок і велике господарство. Марія з чоловіком має невеликий бізнес: вигодовують та здають свиней на м’ясокомбінат. Хоч доводиться важко працювати, заготовляти корм на зиму, чистити від худоби, але отримані гроші компенсують усі незручності.

Нещодавно у родині Марії сталося справжнісіньке потрясіння. Жінка у свої 39 років довідалася, що знову вагітна. На той момент старшому синові жінки було 17 років, а сестрі – 13. Чоловік з дружиною, порадившись, вирішили дитинку залишити. Вони чекали на хлопчика, на це вказували всі УЗД, і навіть вибрали ім’я для майбутнього сина.

Однак, коли на світ з’явилася красива чорнява дівчинка, лікарі були вкрай здивовані! Довгий час новоспечені батьки не могли вирішити, як назвати своє чадо. Під час перебування мами в лікарні домовилися дати їй ім’я Люби. Повернувшись додому, жінка знайшла у документах свідоцтво про народження – батько взяв на себе обов’язок зареєструвати доньку, назвавши її Анна-Марія.

Дружина видихнула з полегшенням. Добре, що він не додумався дати дівчинці чоловіче ім’я. Тепер Марія з чоловіком вчилися все робити по новій. Добре, що старші діти допомагали.

З дитинства Анна-Марія демонструвала суперечливу поведінку. То дівчинка була справжньою бешкетницею й додавала сивого волосся матері, то поводила себе, як зразкова дитина, сповнена творчих здібностей та  несподіваних ідей.

Приблизно у віці 5 років Анна-Марія взяла на себе роль місцевого авторитету серед місцевих дітей та своїх ровесників. Вона командувала хлопцями, роздавала вказівки дівчатам й могла так перекрутити ситуацію, що навіть дорослі її слухалися. Завдяки своїм переконливим здібностям вона навіть стала капітаном сільської юнацької футбольної команди.

Маленькій дівчинці було 6 років, коли вона мало не довела свою бабусю до інфаркту. Батьки поїхали у справах в місто, старший брат на той час уже навчався й жив у гуртожитку, а сестричка пішла до подруги в гості. Анна-Марія залишилася під керівництвом бабусі, але тут важко сказати, хто кого мав слухатися.

Поки старенька поралася біля плити, готуючи на всіх вечерю, дівчинка нудилася в пошуках якихось пригод. Тут саме прибігли до неї хлопці погратися. Бабуся дозволила, але попередила, щоб онучка гралася з друзями у них на подвір’ї. Боялася старенька відпускати дівчинку далеко від себе.

Діти почали вихвалятися кожен своїми вміннями вправно лазити по деревах, а хтось несамовито доказував, що зовсім не боїться висоти. Вони почали сперечатися, хто з них зможе вилізти на масивну, стару сосну, що височіла поруч із домом. Більшість дітей вагалися, боячись страшного підйому. Однак Анна-Марія одразу прийняла виклик, здавалося, вона нічого не боїться. Вона майстерно та швидко піднялася на дерево, врешті-решт досягнувши висоти, яка перевищувала горище їхнього високого дому.

А от спуск виявився справжньою головоломкою. Незабаром дівчинка почала плакати зі свого високого місця, в той час, як її друзі не знали, чим їй допомогти внизу.

Бабуся, почувши плач дітей, покинула свою плиту й побігла до компанії. У неї мало серце не зупинилося, коли вона побачила, що онучки серед них немає. Коли вона запитала, де дівчинка, один із хлопчиків мовчки показав пальцем вгору.

Анна-Марія трималася за гілку дерева однією рукою, а іншою махала бабусі привіт. Стара одразу зчинила ґвалт, привернувши увагу усіх мешканців їхньої вулиці. Хтось викликав швидку, чи то для дитини, чи то для бабусі, хтось зателефонував до поліції.

Чутка про скрутне становище маленької непосидючки швидко поширилася, і все село зібралося біля дерева, щоб поглянути чим закінчиться ця історія.

Лише пожежна машина з висувною драбиною могла зарадити порятунку дитини на висоті. Було прийнято рішення покликати на допомогу міську пожежну команду. На щастя, пожежники успішно зняли Анну-Марію з верхівки дерева, повернувши її в обійми полегшено зітхнувшої бабусі.

Коли через кілька годин батьки дівчини повернулися з міста, вони були здивовані, побачивши свою доньку такою вихованою і слухняною. Лише наступного дня сусіди розповіли захопливу і зворушливу історію про грандіозну пригоду, в яку потрапила їхня дитина.

Хоча бабуся пережила шок, а батьки довгий час не могли повірити, що це дійсно вичудила їхня маленька донечка, покарання для зухвалої юної дослідниці не було. Можливо у них росте майбутня пожежниця.

Оцініть статтю
Дюшес
Анна-Марія трималася за гілку дерева однією рукою, а іншою махала бабусі привіт. Стара одразу зчинила ґвалт, привернувши увагу усіх мешканців їхньої вулиці. Хтось викликав швидку, чи то для дитини, чи то для бабусі, хтось зателефонував до поліції