Антон не міг повірити, що кохана може так учинити, тому пішов до неї, вмовляв, говорив, що разом вп0раємося. Але ніякі доводи не допомагали. БачиTи Mалу вона не 6ажала

Вікторія у свої шістнадцять років закохалася в хлопця, якому двадцять два роки. Вона виглядає старшою за свої роки. Тому, коли познайомились з Антоном, в нього навіть питання не з’явилось, що дівчина молодша за віком. Виглядає Вікторія на двадцять літ. Питання про роки постало, коли хлопець запропонував одружитися. На той час вони знали, що Вікторія вагітна.

Її маму звістка про вагітність шокувала. Добре, що хлопець не відмовлявся від Вікторії й дитини. Вирішили, поки дівчині не виповниться вісімнадцять років, будуть жити в цивільному шлюбі. Вагітність проходила добре, тому коли Вікторію відвезли в пологовий будинок, Антон не хвилювався, чекав поки вийдуть і скажуть, хто народився.

Минуло п’ять годин, коли вийшов лікар, і сказав, що при родах виникли ускладнення, і це вплинуло на здоров’я новонародженої дівчинки. Тому потрібно запастись терпінням. Лікування буде довгим, і коштує дорого. Про те, що дівчинка нар0дилаcя хв0р0ю Вікторії сказали не відразу. Ніхто не передбачував, як вона буде поводитися після такої звістки. А породілля злякалась відповідальності за хвору доню, нікому не сказавши написала відмову, і пішла з пологового до своєї мами.

Антон не міг повірити, що кохана може так учинити, тому пішов до неї, вмовляв, говорив, що разом впораємося. Але ніякі доводи не допомагали. Бачити малу вона не бажала. Підтримала Антона його мама, запропонувала забрати крихітку додому, а Вікторія одумається, і прийме Аллочку (так назвали дівчинку).

Час йшов, Аллочка підростала на радість бабусі, і татові. Дівчинку вилікували, знайшлись добрі люди, які допомогли коштами. Наразі Антон працює на двох роботах, по трохи віддає борги, дякуючи, що допомогли в скрутний для їхньої дитини час. Вікторія більше не з’явилася в домі чоловіка. Подейкують, що поїхала з черговим коханцем. Про те, що в неї є дочка, не згадує.

Наразі Антон зустрічається з гарною дівчиною. Не приховує від неї, що в нього є донечка. І попередив, одружиться тоді, коли поверне усі борги. Тоді зможе працювати на одній роботі, і більше часу приділяти своїм любим дівчаткам.

Оцініть статтю
Дюшес
Антон не міг повірити, що кохана може так учинити, тому пішов до неї, вмовляв, говорив, що разом вп0раємося. Але ніякі доводи не допомагали. БачиTи Mалу вона не 6ажала