Анжела увірвалася в моє життя як вихор. Я так нею захопився, що не міг дочекатись вечора, щоб побачитись

Одного весняного вечора, я йшов до себе в гуртожиток. Поспішав на побачення з дівчиною, з якою зустрічаємось два роки. Коли переходив дорогу, не помітив, як до мене на великій швидкості наближалася машина. В останню хвилину встиг вибігти на тротуар, ледь не впав. Машина зупинилася, і з неї вийшла перелякана дівчина. Вона підбігла до мене, вибачалася, спитала, чи не треба в лікарню. Я запевнив, що зі мною все гаразд. Але дівчина не відходила, запропонувала підвезти мене. Я погодився, адже пішки йти далеко, а я запізнювався.

По дорозі познайомились, звуть її Анжела. Водити машину тільки учиться, недавно отримала права. За розмовами не помітили, як доїхали до гуртожитку. Анжела запропонувала покататись, адже вдвох веселіше. Я погодився, при цьому не згадав, що в гуртожитку на мене чекає дівчина. Їздили ми до пізнього вечора, нам удвох було цікаво. Вже, коли прощалися, я запросив Анжелу на побачення наступного дня. Дівчина, не вагаючись, погодилась.

В гуртожитку я згадав про Надію і мені стало соромно, адже вона чекала весь вечір. Не відкладаючи до ранку, пішов до неї вибачитись, і чесно признався, що зустрів другу. Надія виду не подала, що засмучена, адже два роки зустрічей щось значать, не дорікала, просто сказала, — щасти тобі, і закрила двері.

Анжела увірвалася в моє життя як вихор. Я так нею захопився, що не міг дочекатись вечора, щоб побачитись. В ній мені подобалось усе, як говорить, її поведінка, її краса. Одно, що мене насторожувало, коли запитував про її сім’ю, дівчина відразу міняла тему. Вже через два місяці запропонував Анжелі жити разом, і будемо готуватися до весілля. Дівчина не проти, і через неділю я винайняв квартиру. Першого ж вечора влаштували романтичну вечерю.

Через два дні, коли в мене був вихідний, у двері подзвонили. Я подумав, що Анжела повернулась, і швиденько відкрив двері. На порозі стояла огрядна жінка. Не говорячи ні слова, пройшла у квартиру. Я оторопів від такої поведінки, але то було не все. Виявляється, прийшла мама Анжели. Мені не сказала хто вона, я здогадався. Не привітавшись, почала вчити мене, як я повинен ставитись до її дівчинки, пилинки здувати, прибирати кімнату, купувати продукти, і взагалі, вона, мама буде спостерігати, щоб я такий чолов’яга не ображав її красуню доню.

Наразі слухати все, що вона говорила, я не став, розвернув, і виставив за двері. Увечері, коли Анжела прийшла з роботи, я розповів, що приходила її мама, і була неадекватна. Дівчина опустила очі, і почала виправдовувати свою маму, і що мама їй уже телефонувала.

Я зрозумів, чому Анжела не розповідала про свою сім’ю. Але таке відношення її мами до мене я терпіти не буду. Тому разом ми не будемо. Того ж вечора Анжела пішла з речами.

Оцініть статтю
Дюшес
Анжела увірвалася в моє життя як вихор. Я так нею захопився, що не міг дочекатись вечора, щоб побачитись