Аж тут раптом свекруха вирішила дати погратися моїй доньці виделк0ю. Я просто не могла говорити. В мене був ш0к. Як можна дати п’ятимісячній дитині погратися видeлkу

Напевне, що у кожної невістки є деякі непорозуміння з її свекрухою. І я це розумію, адже не можуть дві господині вжитися на одній території, або ж якщо вони живуть окремо, то все одно не можуть поділити чоловіка, тобто сина свекрухи. Це все життя і потрібно просто говорити на ці теми, які вас турбують та розв’язувати питання словами. Але та ситуація, яка склалася зі мною, переходить всі межі розумного.

Все було добре до народження моєї донечки, ми зі свекрухою гарно вживалися та майже не сварилися. Звісно, що іноді бували якісь негаразди, але ми їх дуже швидко вирішували. Ми зі свекрухою живемо окремо, тому взагалі у нас дуже рідко виникали якісь непорозуміння. Але, навіть, якщо і виникали, то ми з ними досить швидко справлялися та не сварилися. А ось зараз я вже просто не можу терпіти свою свекруху. Все почалося з народження моєї донечки. Моя свекруха, як і всі інші бабусі почала частіше до мене приходити в гості, щоб допомогти з моєю донечкою. Мені було дуже приємно, адже я і справді дуже тяжко могла справитися з донечкою. Але свекруха, допомагаючи мені з дитиною, взагалі не чула мене та моїх прохань. Робила все тільки по-своєму та як вирішить сама.

Я розумію, що вона виховала сина і трохи більше знаю виховання дітей ніж я, але все ж я мама моєї донечки й вирішувати як виховувати її буду я. А для мене неприпустимо, щоб дитині у 5 місяців давали фрукти, на які в неї може бути алергія чи якісь солодощі. Також вона почала садити мою дитину у 5 місяців і говорила, що вже час навчитися моїй донечці сидіти. А в мене зовсім інша думка з цього приводу, я вважаю, що дитина повинна сісти сама, без допомоги інших. І 5 місяців — це дуже рано, для того, щоб дитину вже вчити сидіти. Та я на це все дивилася мовчки, в душі в мене все кипіло, але нічого їй не говорила. Єдине, що я могла, так це поскаржитися своєму чоловікові ввечері, коли він прийде додому.

Але нещодавно сталася така ситуація, яку я вже не зможу витерпіти, тому я їй все розказала в лице. Все почалося з того, що моя свекруха, як завжди, прийшла мені допомогти з моєю донькою. Я була постійно поруч з ними й слідкувала як моя свекруха доглядає дитину. Аж тут раптом свекруха вирішила дати погратися моїй доньці виделкою. Я просто не могла говорити. В мене був шок. Як можна дати п’ятимісячній дитині погратися виделку. Вона ж може нею й око собі виколоти. Тому я швидко забрала виделку з рук моєї доньки та сказала свекрусі, що вона повинна думати що давати моїй дитині погратися, адже це небезпечно. І я відійшла, щоб розвісити на балконі прання. Аж тут моя свекруха дуже сильно закричала і я вибігла на її крик та крик моєї доньки. Виявляється, що свекруха мене не послухала та знову дала моїй доньці гратися виделкою, а та, коли її облизувала, то подряпала собі щічку. І тут я вже не витримала, і почала виказувати своїй свекрусі все, що я про неї думаю. І в кінці сказала їй, щоб вона більше до нас не приходила, зі своєю дитиною впораюсь сама, без її підказок та допомог.

І ось через 2 тижні моя свекруха знову приїхала до нас в гості. До цього ми з нею ніяк не спілкувалися та не говорили. І на цей раз вона мене приємно шокувала. Вона була ідеальною бабусею. Крім того, постійно питала у мене що можна мої дитині, а що ні. Мені це звісно дуже подобається і наразі все влаштовує. Але дуже цікаво, скільки наша бабуся зможе протриматися ідеальною. У буду сподіватися, що якомога довше.

Оцініть статтю
Дюшес
Аж тут раптом свекруха вирішила дати погратися моїй доньці виделк0ю. Я просто не могла говорити. В мене був ш0к. Як можна дати п’ятимісячній дитині погратися видeлkу