Бабі Наталці діти на день народження подарували смартфон. То вона боялася брати його в руки. Особливо, коли діти телефонували.

В сучасному світі гаджети, смартфони, ноутбуки заполонили свідомості людей. Старше покоління не розуміє сучасну молодь. Бабі Наталці діти на день народження подарували смартфон. То вона боялася брати його в руки. Особливо, коли діти телефонували. Ходила до сусіда Степана, він чоловік середніх років. Степан потім перетелефонував дітям і баба Наталка розмовляла. Так тяглося довго.

Згодом бабуся не стала боятися дзвінків, тим паче, що Степан терпеливо кожного разу пояснював, як провести пальцем по екрану, щоб почути голос когось із дітей. Потім більше, Степан навчив телефонувати самій до дітей. Для того щоб навчитися, набирала сусіду кілька десятків раз на день. І таки навчилася. Коли пізнала інтернет, з телефоном не розлучалася. Згодом з гордістю розповідала подругам, скільки всього вичитала в інтернеті. Навіть пробувала їх навчити заходити на різні сайти. Але ж вони старого гарту, не розуміють, не те що вона. Як швидко навчилася всього. На такі вихваляння Степан лише посміхався.

Одного разу на телефон баби Наталки поступив дзвінок з невідомого номера. Бабця не довго думаючи, провела пальцем по екрану і сказала своє коронне: Алло. На тому кінці чоловічий голос розповідав про привілеї якогось електронного механізму. Баба Наталка довго слухала, а після слів: вас зацікавила наша пропозиція? Бабуся відповіла, що вона заміж не збирається, тому за пропозицію, чоловіче, спасибі, але ти для мене дуже молодий. І відключилася.

Коли розповіла Степану, той довго сміявся. Потрібно, говорить, всі дзвінки від різних операторів направляти до вас. Ви з ними гарно розмовляєте. Наступного разу телефонувала дівчина, розповідала, як вигідно брати кредити. Бабуся не перебивала її, чесно дослухала до кінця. Коли потрібно було дати відповідь, чи цікавить її? Вона сказала, дитино, наразі я тобі розповім, як добре мати телефон, але погано, коли телефонують незнайомі люди.  Познайомимося, я тобі також багато цікавого буду розповідати. І бабуся говорила, говорила, нарешті дівчина на тому кінці вставила слово подяки й відключилася.

Історія цікава, довго потім сміялися з баби Наталки. Не тільки заміж вийде, а і пропонуватиме різні продажі. До операторів, які телефонують, претензій немає. Робота в їх така. Але якщо така технологія, то можливо фільтрувати дзвінки, і не набридати літнім пенсіонерам розповідями про те, що їх не цікавить.

Оцініть статтю
Дюшес
Бабі Наталці діти на день народження подарували смартфон. То вона боялася брати його в руки. Особливо, коли діти телефонували.