«Бабусю, купіть Мурчика. Хочу мамі подарунок купити, бо батько від нас пішов»

Кілька місяців тому Денис був простим хлопчиком, у якого найбільшою «проблемою» було вчасно поїсти. Зараз він намагається продати кошенят, щоб заробити грошей мамі на подарунок. Раніше маму на день народження вітав тато. Але він пішов, тому ця функція впала на плечі сина.

Пів року тому в родині Дениса почалися сварки. Мама і тато скандалили. Робили вони це на кухні за зачиненими дверима, намагалися не лякати сина. Одного вечора сварка була особливо гучною. Денис довго не міг заснути під галаси батьків. Коли прокинувся вранці, то маленьке серце було неспокійним.

Так і сталося. Денис побачив на кухні заплакану маму та агресивного батька. Хлопчик дізнався, що батько йде з родини до іншої жінки. Батьки розлучаються. Батько прокричав, що сам подасть на розлучення. Матір у відповідь пригрозила аліментами. Натомість чоловік зауважив, що офіційно не працює, тому на його гроші сподіватися зась. Батько пішов під крики та плач мами. Коли сідав у машину, навіть не глянув у вікно, де на нього дивився Дениска.

letidor.ru

З того часу мама впала в депресію. Звільнилася з роботи. Розповідала всім сусідам, що чоловіка приворожили. Ходила до купи ворожок, які обіцяли повернути чоловіка. Проте його не було видно вдома, натомість гроші закінчувалися з катастрофічною швидкістю.

Мама продовжувалася котитися у прірву депресії. На один день вона «очуняла» і спробувала повернутися на роботу, в ательє. Але там знайшли іншу людину. Мама почала шити вдома, але отримувала за це мізер. Ледь вистачало на харчування.

Наближався день народження мами. Раніше тато вітав маму. Але тепер його немає, тому Денису довелося шукати гроші на подарунок. Хлопчик забрав у кішки, яка тиждень тому народила у коробці в під’їзді, кошенят та пішов торгувати ними на вулицю. Підійшов до імпровізованого стихійного базару, на якому торгували тваринами. Заглядав людям в очі, тикав їм кошенят. Але перехожим не потрібні були безпородні коти.

У відчаї хлопчик сів під дерево та заплакав. Кошенята повзали по ньому, пищали. Тут до нього підійшла бабуся. Вона почала допитуватися, що сталося. Жінка не захотіла купувати кошенят, натомість пішла із Денисом у магазин та купила мамі подарунок – велику шоколадку. А кошенят порадила віднести мамі-киці, яка точно вже сумує за ними.

Денис радісний прийшов додому, заховав шоколадку під подушкою та вже уявляв, як завтра піднесе мамі солодощі.

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Бабусю, купіть Мурчика. Хочу мамі подарунок купити, бо батько від нас пішов»