Батькам дружини не сподобалося, що подарували квартиру сину і записали її на себе

У наші дні коли батьки вирішують придбати дітям житло, то документи оформляють на себе. Адже багато історій написано людську жадібність та жадобу до чужих набутків. На щастя чи на жаль, ніхто не знає, як складеться життя твоєї дитини. Тому батькам корисно перестрахуватися, щоб донька чи син в результаті змогли повернутися до себе додому, а не опинилися на вулиці. І щоб потім колишня «половинка» не привела додому інших.

Звичайно, не варто спочатку налаштовувати на те, що стосунки не складуться. Але ми з чоловіком вирішили не випробовувати долю. Купили сину квартиру, в яку він заїхав з невісткою. Через пів року зіграли весілля. Щоб зробити якісний ремонт, довелося взяти кредит. Але квартиру записали на себе. Ніхто не знав, яка та невістка та що у неї на умі.

credo.pro

Через пів року після весілля невістка почала зізнаватися мені, що на неї кричить власна матір. Буцімто живуть вони не по людськи. Тещі не подобалося те, що квартира записана на мені з чоловіком, а не на синові. А причина такої злості стало те, що при такій ситуації ні син, ні невістка не можуть претендувати на квартиру. І що невістка не може відчувати себе повноцінною господаркою.

Я почала говорити, що і вона, і її матір дарма переживають. Коли нас з чоловіком не стане, житло повністю перейде синові. Я ж вважала такі претензії дурнею. Після цієї розмови наче все вляглося. Але це було лише на перший погляд. Насправді там будували інші плани.

Скоро син повідомив, що теща знайшла йому нову кращу роботу. Тому вони переїжджають. Батьки дружини купили житло, точніше взяли іпотеку і зробили перший внесок. А нашу квартиру хочуть продати, щоб віддати батькам дружини борг і продовжувати виплачувати іпотеку. Син запевнив, що коли вони віддадуть борги, квартиру переоформлять на них.

Я відчувала щось нехороше, але сваритися не хотілося. Дивувалася, як швидко все організували: і нову роботу, і нова квартиру в іпотеку.

Гроші, вторговані від продажу нашої квартири, син віддав батькам невістки. Ті закрили іпотеку. А переоформляти квартиру на сина та дружину ніхто не поспішав. Батьки невістки сказали, що процес переоформлення довгий та потребує багато грошей. Буцімто живіть у квартирі, вас ніхто не вижене, а кінець кінцем все перейде до дружини. Тобто вони повторили мої слова, сказані колись невістці. Я була шокована. Навіщо було влаштовувати цей цирк. Але річ у тім, що я говорила про свою квартиру. Ми з чоловіком придбали її за власні гроші, а тепер їх немає. Їх вклали у квартиру, яка дістанеться не синові. Плакали наші гроші.

Діти поки живуть добре. Але я перестала чути веселий голос сина в телефоні. Він почав скаржитися, що дружина стала якоюсь нахабнішою, почала дозволяти собі грубі слова в бік сина. Відчуваю, що скоро повернеться син додому.

Ми з чоловіком дуже шкодуємо, що погодилися на таку аферу. Треба було відмовляти сина від роботи. Вона виявилася не набагато кращою. Була б тоді наша дитина з квартирою і точно знала б, що ніхто її нікуди не вижене. А тепер сидимо і молимося, щоб все було добре.

Оцініть статтю
Дюшес
Батькам дружини не сподобалося, що подарували квартиру сину і записали її на себе