Батько два рази на тиждень йшов з дому на кілька годин, а повертався сповнений сил і в прекрасному настрої. Мама все терпіла “коханку”

Коли мені було 7 років, я частенько допомагав мамі по господарству. А моя старша сестра все тікала з дому, погуляти з подружками. Батько працював до самого вечора.

Він приймав душ, і вся сім’я сідала вечеряти. Ми розмовляли. Кожен розказував, що з ним трапилось протягом дня. В кого, які новини. Мама дивилася пильним поглядом на батька. Він намагався не дивитись на неї.

Знову сьогодні йдеш? Для чого тобі це?

Для чого ти туди ходиш?

Посидь краще з родиною,-сказала мама.

Батько промовчав. Він не хотів сваритись. Двічі на тиждень  він йшов з дому на кілька годин, а повертався окрилений та в хорошому настрої.

Мамо, а куди постійно ходить тато? Зацікавлено запитав я.

– До коханки збирається. – вразила відповіддю мама. – Йде, пропадає на кілька годин, а потім  приходить задоволений. Бачиш який…

 

Джерело: serenada.in.ua

Після вечері, кожен займався своїми справами. Сестра пішла гуляти з друзями. Мама прибирала зі столу, а батько  дістав з шафи свій святковий костюм, начистив туфлі.

Тату, а візьми мене з собою до “коханки”,-попросився я.

Батько погодився і ми пішли. Ми йшли довгою дорогою, переїшли пішохідний перехід, і зайшли до місцевого ДК.

Ми зайшли в зал, людей вже сиділо чимало. На сцену вийшов мій батько з гітарою, сів на стілець і почав співати.

Близько двох  годин тривав концерт. І весь цей час я дивився на свого батька.  Він був талановитим. Люди аплодували йому після кожної пісні. А я із захоплення спостерігав за ним. Тут він почувався розкуто та впевнено.  Я ним пишався.

Після концерту ми йшли додому, їли морозиво, батько розказував мені про своє захоплення. Обіцяв теж навчити мене грі на гітарі.

Тепер я зрозумів, чому мама казала, що тато ходить до “коханки”. Вона ревнувала нашого тата до хобі, але з часом змирилася. Адже у батька завжди так світилися очі після цих виступів. Він був щасливий.

Оцініть статтю
Дюшес
Батько два рази на тиждень йшов з дому на кілька годин, а повертався сповнений сил і в прекрасному настрої. Мама все терпіла “коханку”