Батько пoзичив у мене гроші. А я тепер не мoжу пoвернути їх назад

Мої батьки розлучені дуже давно. Приблизно років десять, як разом не живуть. Цей час вони влаштували своє особисте життя. Мати поїхала на заробітки за кордон. Батько залишився  у нашій країні, працював собі спокійно, інколи заводив романи з іншими жінками.

У мене теж вже з’явилася сім’я. Я маю чудову дружину та маленьку донечку. Моя мама часто  відправляла мені гроші з-за кордону. Я ті кошти потихеньку відкладав. І незабаром у мене з’явилася сума, на яку я міг дозволити купити машину. Донечка маленька, їздити з нею громадським транспортом до лікарні чи садочку дуже  незручно, а ще ж і карантин! Тому ми з дружиною вирішили, що нам необхідний автомобіль.

Але коли я збирався придбати машину, до мене зателефонував батько. Він просив мене позичити йому гроші. На той момент батько зустрічався з якоюсь молодою жінкою. Я її ніколи не бачив. Родич почав говорити мені, що йому терміново необхідні гроші і благав мене дати йому в борг. У мене ще тоді було передчуття, що ті кошти потрібні були не йому, а його новій пасії.

Звичайно ж, батькові я відмовити не міг. Випадковість чи ні, але через місяць кохана батька його покинула і щезла в невідомому напрямку.

Я вирішив зателефонувати батькові і запитати, коли він повернене мені гроші. Він почав кричати, як різаний, звинувачуючи мене у тому, що я не можу почекати. Батько був якийсь знервований, його дуже розгнівали мої слова. А потім він зізнався, що дійсно його обраниця покинула його і на контакт з ним не йде. Звісно ж, він брав ці гроші для неї. Розписку вона йому не дала, а батько віддав їй гроші без свідків.

Я все розумію… Але то були мої гроші і я хотів, щоб він мені їх повернув. Натомість тато сказав, що він зараз зайнятий і кинув слухавку.

У результаті я залишився і без фінансів, і без своєї омріяної покупки. У моєї дружини був знайомий адвокат. Але він нічого не міг нам порадити. У такій ситуації гроші повернути було неможливо.

Я дуже ображений на батька. Через це вирішив написати цей допис. Нехай родичі знають правду. Він колись обіцяв мені допомогти придбати квартиру. Але це були тільки слова, бо фінансово він мені так і не допоміг.

Мені дуже соромно за мого батька за те, що він віддав ті кошти якійсь аферистці. А ще, зізнаюся, я дуже ображений на нього. Чому він зі мною так вчинив?

Оцініть статтю
Дюшес
Батько пoзичив у мене гроші. А я тепер не мoжу пoвернути їх назад