Батько вийшов з будинку пізнього вечора, а повернувся додому через 10 років

Батько вийшов з будинку пізнього вечора, а повернувся додому через 10 років
Щоб забезпечити родину тато багато працював. Робота була важкою, тому фізично виснажувала батька. Додому він повертався злим і не в доброму гуморі. Нам з мамою частенько діставалося ні за що. З часом у папи почалися проблеми зі здоров’ям. До лікарні йти тато відмовився, бо вважав лікарів «душогубами», тож, щоб вгамувати біль, став заглядати в чаpчинy.

Мама старалася відгородити мене від всіх цих видовищ, тому як тільки тато приходив з роботи, відправляла мене до своєї кімнати. Просила сидіти тихо і не виходити, щоб папу не потривожити. Я частенько підглядала в шпаринку за тим, що відбувається між батьками, коли мене відправляють до себе. Те, що бачила, було не для дитячих очей. Тато гaм ceлив матір з усієї c или, а вона навіть не скрикнула, щоб я не чула.

Одного разу тато раніше повернувся з роботи. Мама ще не накрила на стіл, бо не чекала його приходу. Він сильно розізлився і почав кричати:

-Мене годуватимуть у цьому домі чи мені піти в інший?
Мама старалася швиденько накрити на стіл і бігала похапцем з кімнати в кімнату, поки він сидів за столом і сердито поглядував на неї. Мені стало шкода неньки і я вирішила допомогти. Схопила тарілку з супом і стала нести до столу. Я так поспішала, що не втримала тарілки і вилила все просто на тата. Він так сильно розізлився, схопився з місця і заволав: «Мала негідниця», а потім сильно мене вд аpив. Мама це все побачила, не витримала і вперше дала татові здачі. Нічого не сказавши, він мовчки підвівся на ноги.

Після цього батько вийшов з будинку пізнього вечора, а повернувся додому через 10 років.
Мені було 19, я навчалася на останньому курсі і готувалася до випускного. Пригадую того вечора ми з мамою сиділи за столом і радилися, яку сукню краще придбати. У вікно постукали, мати пішла відчиняти. На порозі стояв худий, змарнілий батько. Я ледь його упізнала.

Мама запросила його до будинку і він розповів нам, де пропадав цих 10 років. Виявляється папа жив на дві сім’ї. Сказати про це своїй законній дружині він не насмілився, тому вирішив просто піти, нічого не пояснивши. Нещодавно стан його здоров’я сильно погіршився, і коли про це дізналася його пасія, то вигнала з дому.
Звичайно він не знав куди податися, тому вирішив повернутися до нас. Я бачила, як мати дивилася на нього лагідно і ніжно, видно було, що вона досі його кохала. Та я не була вже тією маленькою дівчинкою, що постійно мовчки йшла до кімнати. Мовчати більше не буду.

-Тобі немає місця у нашому домі. Можеш іти на всі чотири сторони, – з цими словами я вигнала цього чужого чоловіка з нашого життя і нарешті поставила жирну крапку.

Оцініть статтю
Дюшес
Батько вийшов з будинку пізнього вечора, а повернувся додому через 10 років