Батько з сином та його другом через негоду застрягли в Карпатах і нарубали дров для бабусі

Щоб творити добро, необов’язково бути багатим. Важливо бути добрим, щедрим і мати бажання допомагати тим, хто цього потребує.

Батько з сином і його другом поїхали в Карпати на кілька днів відпочити, помилуватися зимовими горами. Відпочинок минув чудово. Туристи мали можливість покататися на лижах і сходити на Драгобрат.

В останній день відпочинку несподівано почалася негода. Мужчини повернулися до місцевого готелю, де вони заночовували. Сніг сипав не на жарт. У ніч під час сніговію їхати не дуже приємно. Тим паче, коли дорога зовсім незнайома.

Зранку все навкіл було біле. Десь у цій білизні вгадувалася дорога. Чекати, коли почистять сніг, мужчинам не хотілося. Вирішили рушати в дорогу – вся надія була на всюдихідний джип.

За кілька кілометрів їх знову зустріла снігова метелиця, за якою не було видно дороги. Мужчини вирішили перечекати кілька годин. Неподалік, де вони зупинилися, виднілася хатинка.

Постукали в двері. На порозі перед ними постала бабуся. Хлопці попросили кип’ятку. Жінка була не проти, однак треба розтопити пічку. Зараз вона сходить по дрова у клуню.

Хлопці вирішили їй допомогти. Заглянули всередину – а там дров всього лиш клітка. А зима ще попереду. Спитали, де вона дрова бере. Купує, а от на цю зиму в неї не вистачило грошей. Мужчини перезирнулися – замерзне жінка, якщо не допомогти.

У дворі в старенької лежали колоди, які вона не встигла порізати й поколоти. Хлопці миттю принесли бензопилу і сокиру, які були  в машині.  За кілька годин колоди були порізані на поліна. Тепер їх ще треба поколоти. Змінюючи один одного хлопці за кілька годин встигли не лише поколоти поліна, а й поносити їх в клуню, щоб не мокли.

Саме на той час стихла хурделиця. Можна знову рушати в дорогу. Бабуся не знала як віддячити своїм гостям за таку допомогу – від грошей вони відмовилися навідріз.  Винесла тоді старенька з комори баночку меду і подарувала хлопцям, побажавши щасливої дороги і солодкого життя.

Оцініть статтю
Дюшес
Батько з сином та його другом через негоду застрягли в Карпатах і нарубали дров для бабусі