Батьки надіслали нам повідомлення перед днем народження своєї дитини й сказали, що ми маємо скинутися на подарунок для неї!

В одну із соціальних мереж мені надійшло повідомлення про те, що мене хочуть додати у групу під назвою: «Нашій Олесі виповнюється 5 років!». Єдиним повідомленням було запрошення на день народження цієї дівчини, що відбудеться у суботу о 3 годині дня. Запрошені її друзі з дитсадка у якесь дитяче кафе».

Запитавши у доньки я зрозуміла, що це за іменинниця й нічого не викликало у мене жодної настороженості. Я була, навіть, рада, що дівчинка побуває на такому чудовому сімейному святі з іншими дітками.

Після багато хто з батьків почав писати про те, що вони будуть, я також відповіла, що моя Ганнуся прийде. Але через кілька хвилин у групу прийшло повідомлення від мами іменинниці, що змінило моє рішення.

«Ми вирішили, що буде добре, якщо вам не прийдеться витрачати час на вибір подарунка, оскільки ми знаємо, про що давно мріє наша донька. Це невеличка дерев’яна кухня. Всіх, хто буде на дні народженні, просимо скинути по 500 гривень на картку

chudo-nauka.ru

Я просто отетеріла від такого повідомлення. Невже вони дійсно думають, що всі гості можуть витратити таку суму на подарунок на дитяче день народження? До того ж це мрія їхньої дитини, то чому я маю на неї складатися? Хай вони її й дарують!

Через кілька хвилин у чат прийшло посилання на цю дерев’яну кухню і скажу відразу, що я таку бачила раніше. У моєї далекої родички, що є дуже заможною, у дитини була така. Вона дійсно мініатюрна копія справжньої кухні й кожна дівчинка хотіла б таку мати. Навіть моя Ганнуся не могла покинути ту кухню й постійно повторювала, що хоче собі такий же холодильник та духовку!

Якщо чесно, то я б залюбки порадувала доньку таку кухню, але для цього нам спочатку потрібно збільшити квартиру, бо місця для такого у ній точно не знайдеться, але повернімось до іменинниці і її нахабних батьків.

Я ось не можу зрозуміти, відколи стало нормою напряму писати ціну подарунка, який повинні принести гості? Можливо, краще взагалі не йти? Але ж донька засмутиться, якщо там будуть її друзі, а її не буде. Що ви мені порадите робити у такому випадку?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Батьки надіслали нам повідомлення перед днем народження своєї дитини й сказали, що ми маємо скинутися на подарунок для неї!