Безд0мний пес вскочив у машину, його вигляд нaлякав водія до мурашок

Машина проїжджала повз й помітила, якесь живе створіння неподалік. Собака був наскільки вимученим й не схожим на себе, що спочатку вони й не зрозуміли, що це за тварина. Він був повністю покусаним, без єдиного живого місця, тому люди, що знайшли його, не знали чи проживе він хоч декілька днів.

Зараз цього собаку звуть Кеслі й ми розповімо вам його історію.

djuise.ru

Коли поруч з твариною зупинився автомобіль й відкрилися двері (господар виглянув, щоб детальніше роздивитися собаку), то вона, не думаючи, залізла й тихенько сіла.

«У нас навіть думки не проскочило, щоб викинути його назад, наскільки він виглядав нещасним!» – діляться люди, що підібрали пса й відвезли його до ветеринара.

storyfox.ru

Келсі була добрим псом, попри те, що вся була поранена. Для того, щоб рятувати її декілька ветеринарів витратили не один день.

goodhouse.ru

Ветеринарам знадобилось кілька місяців, щоб у Келсі почала відростати шерсть, з’явився невеличкий животик і веселий погляд. Собака була майже готовою до нормального життя.

Ті люди, які знайшли її, забрали до себе додому. Тому зараз, окрім люблячих людей, пес має ще одного друга, собаку, яка прийняла Келсі з радістю й тепер захищає її від всіх навколо.

storyfox.ru

Я готова поспорити, що якби всі люди були такими добрими й люблячими, то наш світ був би переповнений чудесами!

Оцініть статтю
Дюшес
Безд0мний пес вскочив у машину, його вигляд нaлякав водія до мурашок