Біля офісу стояла жінка. Денис пройшов мимо, спинився, повернувся. Вона стояла і дивилася прямо на нього. То була його мама.

Денис сьогодні вперше побачив маму. П’ятнадцять років минуло з того часу, як вона пішла від них. Тоді хлопцю було десять років. Він пам’ятає, як тяжко приходилося їм із татом звикати жити без мами. На запитання Дениса, коли мама приїде, тато прямо сказав, ніколи.

Сьогодні чоловік прямував на роботу. Біля офісу стояла жінка. Денис пройшов мимо, спинився, повернувся. Вона стояла і дивилася прямо на нього. То була його мама. Денис розвернувся і пішов на роботу. Образа накрила його. Здавалося, затримається ще хоч на хвильку біля мами, і буде сваритися на жінку, яка посміла показатися йому на очі. Денис давно живе окремо від тата. Він має свою однокімнатну квартиру. Поки дружини не має, то квартира для нього підходить. Якщо одружиться, прийдеться купувати більшу.

Увечері Денис зателефонував тату і розповів, що мама приходила до нього на роботу. Батько новину сприйняв не дуже спокійно. Він почав говорити, щоб Денис не підходив до тієї жінки й близько. Щось насторожило хлопця в словах тата. На другий день мами біля роботи не було. Хлопець задумався, що відбулося між ними? Адже тато не розповідав йому, чому пішла мама. Коли увечері йшов додому, мама чекала на нього. Денис підійшов, привітався. Жінка почала говорити, що хоче розповісти чому так сталося. Адже син може приділити декілька хвилин.
Вони пішли до парку. Мама довго мовчала. Говорити почала коли сіли на лавку.

В той день, коли вони бачилися в останнє, батько прийшов з роботи раніше. Вона стояла на кухні спиною до дверей і розмовляла по телефону з однокласником, з яким не бачилися десять років. Вони домовилися зустрітися увечері, через те, що у нього квиток на потяг на першу годину ночі. Тато стояв і слухав як мама домовляється про зустріч. Коли вона повернулася побачила його розлючене обличчя. Він не став слухати її. Вигнав з дому. Дозволив взяти свої речі й попередив, щоб і близько не підходила до сина. Інакше буде їй непереливки.

Від тих пір мама живе в другому районі міста. За Денисом спостерігає все його життя без неї. Але підходити так і не наважилася. Згодом поїхала на заробітки за кордон. Повернулася назад нещодавно.  Наразі в неї особливі обставини. Тому відважилася поговорити з сином. Вона його завжди любила і не забувала про Дениса ні на мить. Помовчавши, продовжила. Річ у тім, що крім тебе в мене немає нікого. Я так і не вийшла більше заміж. Все що я накопичила за своє життя згодом буде твоїм. Дякую тобі, що вислухав. Наразі я піду.

Денис не зупинив маму. Йому багато про що потрібно подумати. Від тих пір він її не бачив. Запитав у тата, чому так вчинив з мамою? Але тато не вірить, що все було зовсім по другому, ніж те що він придумав. Через два місяці Денису вручили конверт від нотаріуса. Його запрошували до контори у справі про спадок. Хлопець здивувався, про який спадок мова. Адже тато живий. Коли прийшов, йому повідомили, що мама померла. Все її майно переходить у власність Денису.

Оцініть статтю
Дюшес
Біля офісу стояла жінка. Денис пройшов мимо, спинився, повернувся. Вона стояла і дивилася прямо на нього. То була його мама.