Біля під’їзду хлопець як міг, відбиBався від n’яHих наnадHuків, але сили не рівні. Наразі його з6uлu з ніг, і в цей момент з’явились тато Наді й дядя Вова

Надя швиденько йшла додому. На дворі стояла темна ніч. Сьогодні вона затрималась на роботі, подружки давно пішли, а вона наразі біжить одна й оглядається, чи ніхто не йде за нею. Поки оглядалась, наштовхнулась на чоловіка, і аж підскочила від несподіванки.
– Куди поспішає мила дівчина? Спитав з усмішкою. Надя не знала, що робити, відповідати, чи тікати. Але коли оглянулась навкруги стояли три постаті. Серце дівчини забилось стривожено. Що робити? На допомогу гукати, але хто почує вночі? До дому залишилось як рукою сягнути, а її перестріли п’яні чоловіки з поганими намірами.

– Допом0жіть! Закpичала дівчина. В нічній тиші крик відбило відлуння. Не довго думаючи, Надя штовхнула чоловіка, який стояв ближче до неї, і побігла, не оглядаючись. Коли була біля під’їзду, оглянулась, і побачила, як напереріз чоловікам, що бігли за дівчиною, вискочив хлопець. Ті за Надею більше не бігли, а оточили хлопця. Видно, що збирались 6ити його, тому насолоджувалися своєю перевагою.

Надя забігла в під’їзд, подзвонила у двері до сусіда дяді Вови, і у свою квартиру, через те, що ключі шукати не було коли. Коли у дверях появились тато і дядя Вова, розповіла, що на вулиці 6’ють хлопця, який заступився за неї. Довго не роздумуючи чоловіки побігли на вулицю. Вигляд у них був іще той. Обоє в сімейних трусах, бо навіть не думали, що потрібно вдягнутися.

Біля під’їзду хлопець як міг, відбивався від п’яних нападників, але сили не рівні. Наразі його збили з ніг, і в цей момент з’явились тато Наді й дядя Вова. Вони допомогли хлопцю відбитися від розлючених чоловіків, і крикнули, що їде поліція. Чарівне слово подіяло, І п’яних, як вітром здуло. Втікали, хто куди бачив.

Дядя Вова і тато Наді, підняли хлопця, і повели у квартиру, щоб умитися, і привести себе в порядок.
Хлопець симпатичний. На запитання Наді, як його звати, відповів – Максим.
Сказав, що проходив мимо, коли почув крик дівчини про допомогу. Надя поставила чайник, запросила гостя попити чаю. Всі сіли за стіл, і уже зі сміхом говорили, як вискочили на порятунок Максима чоловіки. Хлопець сказав, що вони своїм виглядом налякали тих п’яних бандитів.

На другий день Максим чекав Надю біля її під’їзду. Вони поговорили, і хлопець запросив дівчину на побачення увечері. Наді Максим також сподобався, вона дала згоду, не вагаючись.  Налякані нічною пригодою батьки, почали розпитувати, з ким дочка йде на побачення? Коли дізналися, що з Максимом, тато сказав: – цьому хлопцю я можу довірити свою доню, адже хлопець не вагаючись кинувся захищати Надю, один на трьох.

Оцініть статтю
Дюшес
Біля під’їзду хлопець як міг, відбиBався від n’яHих наnадHuків, але сили не рівні. Наразі його з6uлu з ніг, і в цей момент з’явились тато Наді й дядя Вова