Блуднuй батько після інcульту вирішив повернутися до нас з мамою після 13 років

Моє дитинство не було безхмарним. Добре пам’ятаю свого батька. Він частенько приходив після роботи не в доброму гуморі, свій “настрій” виливав на нас з мамою. Мама таємно плакала вночі, аби ніхто не бачив. Також батько любив заглянути в чарку. Мама завжди намагалася мене відгородити від цих сімейних чвар, тоді я не розуміла, чому вона  це терпить. Згодом я зрозуміла, що вона це робили заради мене. Хоч у батька  був непростий характер, але він добре заробляв, забезпечував нашу родину.

Зазвичай батько частенько затримувався після роботи з колегами, випивав. Приходив пізно вночі, або ж взагалі під ранок.Коли мені було 12 років тато рапотово не прийшов додому. Мама звернулася в поліцію, їй сказали чекати 3 доби, а тоді писати заяву.

Загуляв чоловік, з ким не буває.

“Татусь” повернувся додому через 2 доби. Похапцем почав збирати  свої речі, прихопив навіть мамині золоті прикраси. Сказав тільки, що зустрів іншу жінку, у нього почалася друга весна.

Мама намагалася його зупити, плакала, благала. Він лише на неї кричав. Він пішов.. .Ось так ми з мамою залишилися сам на сам із життєвими труднощами. Мама плакала ночами, вила у подушку, а в день ставала сильною і працювала на двох роботах, аби поставити мене на ноги. Батько за всі роки жодного разу не з` явився в нашому житті.

Зараз мені 25 років. Мама самостійно мене виростила, дала вищу освіту і все необхідне в житті. Я знайшла чудову високооплачувану роботу, допомагаю фінансово мамі. Мама за всі роки так і не змогла знайти собі чоловіка.

Джерело:diaconia.ru

Нещодано на порозі її квартири знову  з` явився  батько. Прийшов і просився, плакав, аби вона дозволила йому повернутися.  Розказав, що жінка до якої він пішов, покинула його після 3 років стосунків. Потім він їздив на заробітки. також були інші жінки. Остання пасія покинула його після того, як він потрапив у лікарню з інсультом. Кому потрібен хворий чоловік?

Я жодного разу не повірю його словам, що він змінився. Для чого він зараз нам? Лишній тягар на плечі? Де він був, коли ми з мамою жили впроголодь? Мама його шкодує і непроти прийняти назад. Я це бачу. Всіляко переконую її, що цього робити не варто. Горбатого могила виправить…Для чого нам зараз чужий хворий  чоловік?Я зараз доросла, і не боюся сказати батькові усе, що про нього думаю…

Мама розривається між нами… Але я дуже сподіваюся, що вона таки зможе йому сказати “ні”…

А Ви як вважаєте, що їй робити у цій ситуації?

Оцініть статтю
Дюшес
Блуднuй батько після інcульту вирішив повернутися до нас з мамою після 13 років