«Братик заxвopів. Батьки говорили, що йому потрібна серйозна операція. А у нас немає таких коштів. Тож мама моя сказала, що лише диво врятує Колю. Тому я прийшла. Хочу купити на свої заощадження те саме Диво.»

Вчора ввечері маленька Арінка дізналась стр ашну новину: її молодший братик має серйозну хворобу, а грошей на операцію може не вистачити. Почувши таке, дівчинка побігла у свою кімнату і попрямувала до власної копілки у вигляді папуги.

За мить папуга полетів об дерев’яну підлогу і було чутно дзенькіт великої кількості монет. Далі був час для серйозних підрахунків. Спочатку порахувала один раз, потім ще і ще, але від того сума коштів не збільшилася. Дуже жаль.

Аріна похапцем кинула гроші в платок, загорнула і побігла до найближчої аптеки. На вулиці лютувала зима, снігу було по коліна, та мала не здавалася, пробиралася крізь всі брили, що траплялися їй на шляху.

Адже річ йшла про здоров’я її братика.

Ще з пороху аптеки був відчутний запах ліків. Підійшовши до віконця, Аріна стала чемно чекати своєї черги. Аптекарка розмовляла по телефону на якісь особисті теми і не спішила обслуговувати клієнта. Дівчина переминалася з ноги на ногу. Як було нетерпляче стояти і просто чекати.

Тож далі треба було діяти. Дівчина дістала свій платок і гучно викинула свої монети на прилавок. Незадоволена аптекарка нарешті звернула увагу на неї:

– Ну і що треба тобі, нагла дівчино? В мене була важлива розмова з подругою, що живе за кордоном. Думаєш, нам часто вдається поспілкуватися?

– А я хочу, аби ви послухали мене. Мій братик захворів, тому я хочу купити для нього Диво. Адже мама сказала, що тільки диво допоможе йому. То можна придбати його у вас?

– Дівчино, ти сама себе чуєш? Яке диво? Ми тобі що чарівники?

Із сусідньої каси підійшов молодий чоловік, що був солідно вдягнений:

– Скажи  мені, а яке диво потрібне твоєму братику?

– Я не знаю. Миколка захворів. Батьки говорили, що йому потрібна серйозна операція. А у нас немає таких коштів. Тож мама моя сказала, що лише диво врятує Колю. Тому я тут. Хочу купити на свої заощадження те саме Диво.

– А скільки грошей ти назбирала?

– Ось, 37 гривень і 75 копійок.

– Дивись, як класно. Ця сума якраз підходить для того, аби купити диво для маленької дитини.

Тоді чоловік взяв гроші Арінки і нахилився до її вуха:

– Ходімо, покажеш мені свого Миколку.

Як виявилося, цей юнак був хорошим лікарем із столиці. Він допоміг сім’ї і безкоштовно зробив потрібну операцію хлопчику. Батьки не вірити своєму щастю, а Арінка чітко знала, що таке Диво коштувало їй 37 гривень, 75 копійок і великий об’єм дитячої надії та віри.

Оцініть статтю
Дюшес
«Братик заxвopів. Батьки говорили, що йому потрібна серйозна операція. А у нас немає таких коштів. Тож мама моя сказала, що лише диво врятує Колю. Тому я прийшла. Хочу купити на свої заощадження те саме Диво.»