Брав гроші з сімейного бюджету, щоб купити квартиру сестрі й ні словом про це не обмовився дружині!

Це сталось у звичайній невеличкій сім’ї. Чоловік почав брати гроші з сімейного бюджету й відкладати їх, щоб потім купити сестрі квартиру. Його дружина про це не знала. Що можна сказати про такий вчинок чоловіка? Правду знали його родичі, а дружина – ні, чи правильно це?

Чоловік та дружина розповіли свої версії подій.

Версія Наталі, дружини Петра.

Я люблю свого чоловіка й поважаю будь-які його рішення, але це збило мене с пантелику. У моїй сім’ї всі завжди довіряли один одному, а тут я почала помічати, що чоловік щось приховує. Все частіше я бачила його дивну зацікавленість нерухомістю і чула, як він їздив дивитися різні варіанти. Я думала, що накручую себе і закривала на це очі. Згодом, він купив квартиру своїй сестрі.

Я не хотіла влаштовувати скандалів, тому просто чекала, доки чоловік сам мені все пояснить. Але він досі мовчить, він думає, що я не знаю, але ми ж рідні люди, я відразу все зрозуміла. Проте його прихованість й недовіра змушують мене думати, що він зовсім не цінує й не любить мене.

Чи справді б став він приховувати це від мене, якби любив та довіряв? Я ж ніколи не була проти того, щоб він допомагав родичам, навпаки гордилась його вчинками й заздрила дружності його родини, але він все одно вирішив це приховати й мені це зовсім не подобається.

telegraf.com.ua

Версія Петра, чоловіка Наталі.

Я люблю свою дружину, але це ніяк не знімає з мене відповідальності за молодшу сестру, що до цього часу проживала на орендованих квартирах, постійно його змінюючи й шукаючи нове. Мені стало її шкода, хоч ми часто розходимось поглядами, та я її люблю й вирішив дати підґрунтя для початку хорошого життя. Але оформити квартиру я вирішив на маму, бо сестра у мене легковажна й не хотілося б, щоб вона її продала просто так.

Я вирішив, що не буду повідомляти про це дружині, бо вона не зрозуміє, а зайвий раз сваритися не хотілось. Весь цей час я радився лише з мамою та сестрою, що пообіцяли, що ні про що не розкажуть Наталі. Я помітив, що вона стала дивно поводитися й щось підозрювати, але розповідати її нічого не буду. Все ж, я витратив ці гроші на рідну сестру, а не на щось погане.

Я вважав, що зробив добре діло і моя дружина пишалася б мною, якби це зрозуміла. Її не має про що переживати.

Що ви думаєте про вчинок чоловіка?

Оцініть статтю
Дюшес
Брав гроші з сімейного бюджету, щоб купити квартиру сестрі й ні словом про це не обмовився дружині!