«Будучи у відчаї, я написала листа до свого коханого чоловіка. Він не забарився з відповіддю»

Ця історія трапилася в моєму житті після семирічного шлюбу. Чи жалію я за свій поступок? Можливо. Але вже нічого не можу змінити. Це був найскладніший урок в моєму житті. І я його вивчила на відмінно. Можливо, ця історія послужить і вам та врятує ваше життя від необачних вчинків.   

Свого часу, будучи у відчаї, я написала листа до свого коханого чоловіка, з яким на той час була в сварці.

«Вітаю, мій дорогий! Я далі так не можу жити, тому вирішила піти від тебе. Я сім років присвятила тобі, але так і не звикла до твоєї байдужості. Я намагалася бути ідеальною, наскільки могла. Однак так і не отримала від тебе схвалення.

Можливо, все б тривало так далі, коли б не дзвінок від твого керівника, який повідомив, що ти звільнився з роботи. Так, останні два тижні були просто нестерпні.

Коли ти повертався додому, ніколи не робив мені компліментів, не зауважував всього того, що я робила заради тебе. Ти мовчки спорожнював тарілки від страв, які я готувала тобі, і одразу ж завалювався на диван, щоб переглянути черговий матч, і практично одразу засинав. Ти не бачив мого манікюру, не зауважував моєї нової зачіски. Тебе не хвилював мій новий наряд.

Згадай, коли востаннє ти казав мені, що кохаєш мене. Пригадай, коли ти мене цілував востаннє? Так, я також цього не можу пригадати. Коли ти взагалі торкався до мене як чоловік? Я також не пригадую, на жаль, твоїх дотиків.

Не знаю, чи ти любив колись мене, чи, може, прикидався. Але тепер це не має значення. Я вирішила піти від тебе.

П.С. Якщо раптом у тебе з’явиться бажання поспілкуватися зі мною, то я живу разом з твоїм братом у його квартирі. З найкращими побажаннями, твоя дружина».

Чоловік, прочитавши цього листа, не забарився з відповіддю: «Моя кохана колишня дружино! Твій лист – це один з найкращих моментів, що трапився зі мною за роки нашого спільного життя. Погоджуюся, що ці сім років були не найкращими роками в нашому житті. Ти не була такою чарівною, як тобі здається. Я йшов дивитися футбол, щоб уникнути твого бурчання і нарікання, що не припинялося. Я зауважував твій похід до перукаря, бо після нього ти ставала більш подібною на мужчину. Тому я мовчав, щоб не казати тобі щось неприємне. Так вчила мене мама, яка казала, що краще змовчати, ніж казати щось погане. Страви, якими ти мене годувала, були приготовані відповідно до смаку мого брата. Очевидно, ти нас переплутала. Твій новий наряд я бачив разом з цінником, який мене шокував. Окрім того, напередодні брат позичав у мене таку ж суму. Тому до останнього сподівався, що це всього лиш збіг.

Незважаючи на це все, я все-таки люблю тебе. І думаю,  що ми чудово могли жити разом. З роботи я пішов тому, що напередодні виграв в лотерею 8 мільйонів, але не встиг тобі про це повідомити, бо ти постійно була зайнята собою. Тому без твоєї згоди придбав два квитки на Кіпр, але тепер це вже не має значення. Вважаю, що все, що робиться, то до кращого. Бажаю тобі щастя.

П.С. Між іншим, мій юрист запевнив, що після твого листа, ти нічого не зможеш у мене відсудити.

І ще один факт – мій брат спочатку був сестрою. Надіюся, що це не завадить твоєму щастю!  

Твій колишній чоловік».

Оцініть статтю
Дюшес
«Будучи у відчаї, я написала листа до свого коханого чоловіка. Він не забарився з відповіддю»