Був якось не довго у моєї подруги чоловік-американець. Повне розчарування. І ось чому

Моя знайома Іра приїхала до Штатів як заробітчанка вже більш як рік. Каже, що їй тут подобається,  і вона наразі шукає тут собі пару. Ось із цим питанням в неї виникли труднощі. Я пояснюю їй, що ментальність тутешніх чоловіків є іншою, ніж європейців, зрештою – її. Що в Україні є звично, коли мужчина все бере на себе. Йому було б соромно не оплатити рахунок в ресторані, чи, скажімо, брати гроші за відпочинок, який пара провела разом. А тут, в Штатах, це норма. І в цьому нема нічого образливого.

Іра не вірить і ніяк не може звикнутися з такими речами. Вона і далі намагається знайти собі мужчину, який буде мислити по-іншому.

 Нещодавно познайомилася в спортивному клубі з молодим чоловіком. Вони одразу засимпатизували один одному. Зустрілися в обідній час в ресторані – і Іра знову повернулася з побачення розчарованою.

-У чому річ? – запитала її.

-А він такий же к…л, як і всі! – приречено мовила моя подруга.

-Він чимось тебе образив? – не повірила я.

-Так. Він виставив мені рахунок. Уявляєш?! – обурилася вона.

-Рахунок за що? – не вгавала я.

-За обід. Ми разом пообідали на терасі одного ресторану. Усе було чудово. Він так мило мені усміхався. А коли дійшло до оплати, я спеціально придумала, що забула карточку вдома. Він спокійно відповів: «Нічого», оплатив рахунок і додав, щоб я йому перекинула гроші на його банківську картку. Розумієш? От негідник! Більше бачити його не хочу! – не на жарт розійшлася Іра.

-Заспокойся, дорога! Усе нормально. Бачу, що він тобі подобається, якщо не брати до уваги цього нюансу. Але ти б уже мала звикнути, що в американців – це норма. Жінка, оплачуючи рахунок, засвідчує тим самим, що вона самостійна і самодостатня. Розумієш?

Іра не могла звикнути до того, що про неї не дбає мужчина. Вона вважала, що так поступають лишень надмірно скупі мужчини. І в дівчини одразу згасала цікавість до представника сильної статі.

Тому я хвилююся за неї. Адже бажаю своїй подрузі щастя. Але з таким підходом до мужчин, сумнівно що вона знайде собі в Штатах пару. Хитрощі її не врятують.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Був якось не довго у моєї подруги чоловік-американець. Повне розчарування. І ось чому