Часник допоможе… розбагатіти. Ось у чому секрет

Давно відомо, що часник володіє просто магічною дією. Його широко застосовують в езотериці. Захист від негативу, усього лихого- його основна функція. Існує навіть особливий ритуал для привернення успіху.

Не чули? Але це працює! Що потрібно зробити? Посадіть часник в горщик, коли він пустить паростки, зріжте їх, а потім  з’їжте. Промовляєте при цьому слова подяки, вдячності , прохайте у Всесвіту, щоб  ваші мрії збулися.

Коли Ви відчуваєте відсутність життєвої енергії, пригніченість- сміливо використовуйте цей ритуал.Це справжній порятунок! День тижня, час доби та фази Місяця неважливі.

Джерело: deibiznesa.org

Якщо на вас чекає якась важлива подія, (екзамен, виступ, ділова зустріч, грошові справи), покладіть головку часнику в кишеню або сумку та вирушайте на зустріч. Енергія Всесвіту буде на Вашій стороні.

Щоб привернути у своє життя більше грошей, покладіть на ніч у гаманець часникове лушпиння, а сам гаманець покладіть на підвіконні. Місяць повинен бути повним. Магія ритуалу точно відбудеться, якщо місячне сяйво буде падати на гаманець.

Вранці відкрийте гаманець, вийміть лушпиння та розвійте його за вітром. Промовляйте при цьому слова подяки до Всесвіту.  Грошові проблеми вирішаться незабаром. Часник здатен принести у ваше життя багато успіху та процвітання!

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Часник допоможе… розбагатіти. Ось у чому секрет