Через декілька днів після розлучення Анжела дізналася, що носить під серцем дитину від Антона. Проте вона не хотіла відновлювати шлюб через дитину і вирішила самостійно вихов

Минулого року я вийшла заміж. Для мене це перший шлюб, для чоловіка ж другий. З колишньою дружиною в них нормальні відносини, розійшлися по спільному рішенню, так як зрозуміли, що більше не відчувають один до одної нічого.

Анжела, так звати колишню, завжди ставила роботу, кар’єру та власний успіх й розвиток на перше місце. А моєму чоловіку потрібна була дружина, яка б більше гляділа за будинком, побутом та зустрічала його кожного дня з роботи. Не зійшлися світоглядами, так сказати, тому вирішили мирно розійтися та не мучити один одну.

Після розлучення Анжела стала одною з генеральних директорів фірми, в якій працювала та почала виплачувати своєму колишньому, тобто моєму тепер вже чоловіку, дивіденди.

Такий розклад подій Антона, мого чоловіка, сповна влаштовував, тому він зміг зайнятися улюбленим ділом – написанням картин. І саме на одній з його виставок ми з ним познайомилися.

З Анжелою я в доволі непоганих відносинах. Не сказати, що якісь супер подружки, проте все таки неприязні чи агресії не було ніколи. Просто знайомі.

Одного вечора Анжела прийшла до нас в гості. Проте не сама… Виявилося, що  через декілька днів після розлучення Анжела дізналася, що носить під серцем дитину від Антона. Проте вона не хотіла відновлювати шлюб через дитину і вирішила самостійно виховати дитину.

Робота забирала дуже багато часу, тому донька, Аріна, в більшості була з нянею. Анжела розуміла, що це не добре для дитини і тому вирішила, що з рідним батьком Аріночці буде краще, аніж з чужою нянею. Тим більше, що жінка мала їхати до Китаю, бо там їй запропонували дуже вигідне співробітництво.

-Софія, я більш ніж впевнена, що ти станеш для Арінки справжньою люблячою матір’ю, а не мачухою. – сказала мені Анжела. Ці слова дуже зворушили мене та мою душу. Не думала, що Анжела довірить мені щось настільки цінне, як власне дитя.

Антон ж хотів було почати сваритися з Анжелою, що вона не розповіла про Арінку і так далі, але вчасно усвідомив, що нічого вже не зміниш та й вирішувати відносити на очах у дитини – це точно не найкращий варіант. Він навіть зрадів, що в нього є донька.

Аріна підійшла до чоловіка, попросилася до нього на ручки. Антон зробив так, як маленька хотіла та вона обійняла чоловіка та назвала татусем. Певно Анжела розповідала доньці, що в неї є батько та не розповідала нічого поганого про нього.

Зараз Антон та Арінка найкращі в світі друзі. Вони завжди разом. Дівчинці дуже подобається малювати, а так як татко художник, то вона має прекрасного вчителя. Мене ж Арінка називає мама Софа. Мені подобається. Зараз я чекаю на дитину, проте ще нікому не розповідала. Вже коли приїде Анжела – розповім. Хочу, щоб вона дізналася наживо про це.

Оцініть статтю
Дюшес
Через декілька днів після розлучення Анжела дізналася, що носить під серцем дитину від Антона. Проте вона не хотіла відновлювати шлюб через дитину і вирішила самостійно вихов