Через декілька днів прийшли результати аналізів, де було вказано, що Наталя може стати донором. дівчина вирішила, що розкаже тітці правду про донорство вже після операції.

Наталю всиновила сім’я тітки, коли їй було 7 років. Її рідний брат, батько Наталі, загинув на роботі. Він працював електриком й на одному з викликів його вбило струмом. Після цього мама Наталі почала сильно пия чити й пом ерла від отру єння алkоrолем. Так дівчинка залишилась сама. Світлана з чоловіком доглядали за Наталею як за рідною донькою. Дівчинка також дуже їх любила та була сильно вдячна їм за те, що вони забрали її до себе.

Тітка стала Наталі подругою й майже змогла замінити маму. Вони мали прекрасні стосунки та завжди всім ділились одна з одною. Коли дівчина закінчувала інститут, то вона дізналась, що тітка сильно хвора, їй потрібна була пересадка кісткового мозку. Знайти величезну суму грошей було легше, ніж знайти донора. Дівчина також здала аналізи, адже вони були родичами, то надіялась, що вона зможе стати донором.

Через декілька днів прийшли результати аналізів, де було вказано, що Наталя може стати донором. Вона відразу погодилась, адже дуже хотіла врятувати тітку. Проте дівчина вирішила, що розкаже тітці правду про донорство вже після операції. Операція пройшла успішно, а коли тітка прийшла до тями, то їй розповіли правду. Вона плакала від радості, адже розуміла, що правильно виховали разом із чоловіком племінницю.

А сама дівчина казала, що вона не змогла б вчинити по-іншому, адже вони їй дала все, що тільки вона хотіла. Реабілітація пройшла успішно, тому сім’я повернулись до звичного способу життя.

Оцініть статтю
Дюшес
Через декілька днів прийшли результати аналізів, де було вказано, що Наталя може стати донором. дівчина вирішила, що розкаже тітці правду про донорство вже після операції.