Через годину я виходжу заміж. Дістаю свою весільну сукню і знаходжу у ній лист. Зрозуміло, що він адресований мені. Але хто його написав і для чого?

Цілу ніч не могла я зімкнути очей. Дуже хвилювалася. Завтра я виходжу заміж за ідеального, як я вважаю, чоловіка. Звичайно, не одна я відчуваю таке хвилювання перед весіллям. Мабуть, так відбувається з кожною жінкою.

Я замислювалася: чи правильно я роблю? Чи не буде помилкою цей шлюб, як буває у житті? Чи зможемо ми пронести вірність і повагу один до одного аж до кінця?

Почало світати. Я встала. Випила кави, почала чепуритися. Справ ще багато. Нарешті прийшла перукарка. Добре, зачіска готова. Ще макіяж. Чекаю подругу, яка буде мені дружкою. Вона повинна прийти з хвилини на хвилину. Дістаю свою весільну сукню із шафи. А з неї випадає на підлогу лист. Він без підпису. Зрозуміло, що адресований він мені. Але хто його написав і для чого?

Сідаю на ліжко, дістаю з конверту невеличкий складений папірець. Знайомий почерк. Написано: «Прочитай, поки заміж ще не вийшла». Це почерк мого батька. Розумію, що цей лист від нього. Але навіщо? Невже він хоче відмовити мене від заміжжя перед самим весіллям? Страшно читати навіть. Але беру себе в руки і читаю.

Зміст листа такий:

«Дорога донечко! Через декілька годин ти вийдеш заміж. Думаємо, що Олег – чудовий хлопець. Але пам’ятай, що шлюб – не лише радість та миті щастя. Це велика відповідальність. Знай: що подружжя разом проходить і через хвилини відчаю та горя.

Якщо ти дійсно любиш свого нареченого, ти не злякаєшся цього. Шлюб – це готовність віддатися одному і бути з ним до кінця.

Не забудь, що ти жінка, а значить – берегиня сімейного вогнища. Ти повинна наповнювати свій дім любов’ю настільки, щоб чоловік був щасливим знаходитися у ньому і завжди поспішав до своєї сім’ї.

Не свари свого чоловіка. А особливо гроші не повинні бути причиною конфліктів. Будь-які кошти не зрівняються з коханням. Не роби сварок через витрачені чи заощаджені гроші.

Завжди цінуй і пишайся своїм чоловіком. Для нього важлива твоя підтримка. Лише тоді він зможе заради своєї родини і гори знести. Повага та взаєморозуміння – це основа міцної сім’ї. Пам’ятай про це!

Ніколи не гнівайся і не кричи на свою половинку! Адже образа може глибоко засісти в серце, а потім її дуже важко звідти витягти. Тому не руйнуй свою сім’ю! Не заглядайся також на інших чоловіків, не вселяй у душу чоловіка недовір’я до себе.

У світі є багато хороших жінок, та твоя мати і ти – найкращі. Я хочу, щоб у вашій сім’ї ви також були один для одного найкращими.

Не забувай і про нас, про тих людей, які тебе викохали і виростили. І ми завжди тебе будемо любити, наша рідна донечко! Твої батьки».

На моїх очах забриніли сльози. Як добре, що у мене такі прекрасні батьки! А сьогодні я одружуся з своїм ідеальним чоловіком.

А як вам такий лист батьків до нареченої?

Оцініть статтю
Дюшес
Через годину я виходжу заміж. Дістаю свою весільну сукню і знаходжу у ній лист. Зрозуміло, що він адресований мені. Але хто його написав і для чого?