Залишилося попрацювати всього лише півроку, і квартира буде належати йому. Але тут підійшла до нього дружина і сказала, що є інший вихід з цієї ситуації. Вона запропонувала дуже незвичайну та ризиковану ідею.

Олеся з Андрієм одружилися 5 років тому. На той час вони були студенти столичного університету, які вже закінчували останній курс навчання. Покохали один одного до безтями й одразу ж почали жити разом, а через півроку й одружилися. Грошей у студентів було не дуже багато, але обидва були заощадливі, тому назбирали дуже скоро на однокімнатну маленьку квартирку. І почали жити там. Згодом у них народився маленький синочок Олексій і Олесі прийшлося звільнитися з роботи, щоб бути поруч з сином. А у свою чергу Андрій працював на двох роботах, щоб тільки родина ні в чому не відмовляла собі.

І ось так потихеньку вони почали збирати на трикімнатну велику квартиру, в якій би вистачило місця для всіх. Вони збирали цілих чотири роки й вже майже вся сума була назбирана, але не вистачало якоїсь частки.  Андрій подумав, що йому залишилося попрацювати для отримання мрії всього лише півроку, і квартира мрії буде належати йому. Але тут підійшла до нього дружина і сказала, що є інший вихід з цієї ситуації. Вона запропонувала дуже незвичайну та ризиковану ідею. Вона сказала, що можливо було б краще, щоб родина поговорила з Мамою Андрія, і вони продали її будинок, доклали ту суму якої не вистачає для купівлі квартири й всі разом переїдуть у квартиру, де місця буде вистачати для всіх, у кожного буде окрема кімната.

Андрію не дуже сподобалася така ідея, він не знав як донести своїй мамі делікатно, щоб вона не подумала, що її хочуть надурити. Ось одного дня прийшов додому до своєї мами й пояснив їй всю ситуацію та ідею, яка спала на думку до Олесі. Мама обіцяла подумати, а сама насправді була на роздоріжжі. Не знала що робити. Але жага до допомоги дітям все ж таки пересилила і мама Андрія погодилася на те, щоб продати її будинок та переїхати жити всім разом у нову квартиру. Перший час всім дуже подобалося жити разом. У кожного була окрема кімната, і всі жили разом. Мама не сумувала сама в хаті. Олеся з мамою чоловіка спочатку лагодили добре.

Але потім, десь через місяць Лесі почала мама дуже набридати. І вона почала чоловікові говорити про те, що їй дуже важко жити зі свекрухою. Адже вона людина похилого віку, їй постійно потрібна тиша. А так і друзів у гості не запросиш. І почала натякати чоловікові на будинок пристарілих. Спочатку чоловік не хотів про це з дружиною навіть і говорити. Але Олеся постійно стояла на своєму і не закривала цієї теми. І згодом вона все ж змогла надавити на чоловіка та змусити його поговорити на цю тему з його мамою. Андрію було дуже тяжко пропонувати таку пропозицію своїй мамі. Він думав, що 100 відсотків мама не згодиться на це, а він її тільки засмутить.

Але мама подивилася на свого сина і просто сказала “добре”. У чоловіка аж камінь з душі впав, що мама погодилася. І вже через місяць він повіз її до будинку пристарілих. Перший час чоловік відвідував маму майже кожного дня, але потім робота почала затягувати його і він приїжджав все рідше та рідше. Згодом взагалі раз в півроку. І коли приїхав одного разу, то замість своєї мами він побачив якусь незрозумілу стареньку бабусю, вона була дуже засмучена, похмура та взагалі не радувалася життю. Вони з ним поговорили 5 хвилин і син знову поїхав назад. Він подумав, що приїде провідувати її через місяць.

Але коли настав час приїзду сина до матері, то йому працівники повідомили, що його мама померла 3 тижні тому. А на запитання, чому вони йому не повідомили, відповіли, що мама написала розписку, що родичів у неї немає і повідомляти нікому. У Андрія світ з-під ніг зійшов. Йому було настільки соромно перед своєю мамою, що послухав тоді свою дружину та рідну кровиночку відправив до будинку пристарілих. А коли чоловік повернувся додому він мовчки зібрав валізу речей, розвернувся і пішов геть з цієї квартири. І більше не повернувся. А до могилки своєї мами він ходить тепер що тижня та просить пробачення за такий вчинок.

Оцініть статтю
Дюшес
Залишилося попрацювати всього лише півроку, і квартира буде належати йому. Але тут підійшла до нього дружина і сказала, що є інший вихід з цієї ситуації. Вона запропонувала дуже незвичайну та ризиковану ідею.