Через місяць Тетяна помітила, що по ранках їй недобре. Не довго думаючи купила тест на вагітність, і обімліла

У Тетяни й Вадима народилися близнюки Андрій і Денис. Дівчина так раділа, що двоє діток є, більше не попаде до пологового будинку. Пройшло чотири роки, хлопчики ходили до дитячого садочку, Тетяна вже рік як працювала. Всі тяготи з немовлятами відступали. Їм із Вадимом було набагато легше, ніж раніше. В цьому році планують поїхати всі разом на відпочинок.

Взяли путівку на всю сім’ю, і поїхали поправляти здоров’я. Те місце де вони відпочивали, виявилося набагато краще, ніж його описували. Крім того, що весь час якісь розваги, екскурсії, був там куточок для дітей. Можна залишити своїх малюків на визначений час, а самі побути на самоті.

Додому їхали задоволені відпочинком. Сини неначе підросли за десять днів. Домовилися, що наступного року знову поїдуть відпочивати в те місце. Через місяць Тетяна помітила, що кожного ранку їй недобре. Не довго думаючи купила тест на вагітність, і обімліла. Вона знову при надії. Увечері розповіла чоловікові, а сама не знала, плакати їй чи сміятися. Вадим не думав і не сумнівався. Сказав, як відрізав. Залишаємо. Будемо чекати донечку.

Через деякий час УЗД показало…..ДВІЙНЯ! Рідкісне щастя. Їм пощастило бути батьками двох пар близнюків. В належний час Тетяна народила близнят Наташу й Оксану. Зустрічали з пологового будинку три чоловіки трьох дівчат. Наразі велика родина у Тетяни й Вадима. Хлопчики допомагають мамі бавитися з сестричками.

Оцініть статтю
Дюшес
Через місяць Тетяна помітила, що по ранках їй недобре. Не довго думаючи купила тест на вагітність, і обімліла