Через не прикриті двері Маргарита чула, як чоловік умовляв лікаря негайно зробити аб _opт і вручив тому пачку rpoшей.

Маргарита зростала в багатодітній сім’ї. Мама одна виховувала її й трьох менших синів. Жили бідно. Тому коли Маргарита закінчила навчання у школі, мама сказала, що далі вчити її немає за що. Потрібно знайти роботу і допомагати ростити менших братів. Так і зробили. Знайшли роботу прибиральниці приміщень. Зарплата маленька, але хоч щось. Згодом мама дізналася, що в супермаркеті є вакансія на нічну зміну. Викладати продукти. Робота важка.

До нічної роботи Маргарита не звична, але мама запевняла, що з часом привикне. Роботу прибиральниці також не залишила. Грошей стало трохи більше, але дівчина дуже томилася на двох роботах. Мама раділа, нарешті в неї є помічниця. На столі з’явилася смачна їжа, хлопчикам купили одяг. Лише на Маргариту не вистачає коштів. Вона так і ходила в старенькій сукні, і в поношеному пальто.

Одного разу зранку поспішала дівчина додому спати, потім іти прибирати приміщення. Коли переходила дорогу, не помітила позаду себе машину. Дивом дівчина залишилася живою. Але водій не втік, а навпаки, відвіз її в лікарню. Коли там не виявили ніяких ушкоджень, чоловік запропонував відвести її додому. Так Маргарита познайомилася з Михайлом, місцевим авторитетом.

Михайлу дівчина сподобалася, і зовсім скоро вони вже зустрічалися. Потім чоловік запропонував переїхати до нього жити. Маргарита погодилася. Це єдиний її шанс відійти від тяжкої роботи, і від мами, яка не відпускала від себе. Михайло гарно вдів дівчину, вона сама себе не впізнавала, яка красуня. Життя видалося як у казці. Маргарита більше не працювала, вдягалася в сукні, які бачила на вітрині. Показувала Михайлу, він тут же купував.

Але так тривало не довго. Згодом дівчина помітила, що за кожним її кроком слідкують охоронці Михайла. Коли Маргарита запитувала, навіщо? Відповідав, що так потрібно. Чим далі, тим більше розуміла дівчина, куди вона потрапила. Без дозволу не можна навіть із квартири виходити. Якщо чоловік дозволяв, то слідом обов’язково йшли охоронці. Маргарита розуміла, що наразі вона в золотій клітці з якої виходу немає. Через деякий час дівчина зрозуміла, що вагітна. Це ще більше налякало її. Що буде? Як Михайло віднесеться до такої новини? Але говорити потрібно. Йшов четвертий місяць вагітності. Коли чоловік дізнався новину, на другий день разом із Маргаритою поїхали до лікарні. Лікар оглянув її, сказав що все добре. Дитина розвивається нормально. Коли Михайло зайшов у кабінет, попросив дівчину почекати за дверима.

Через не прикриті двері Маргарита чула, як чоловік умовляв лікаря негайно зробити аборт і вручив тому пачку грошей. Почувши це, дівчина сказала охоронцю, що йде в туалет. А сама пробігла до іншого виходу і не думаючи що робить, побігла геть. На таксі проїхала кілька кварталів, потім поміняла таксі на інше. Так робила тричі. Після того, як виїхала за місто, зупинила попутку і поїхала не думаючи куди.
Одно в неї крутилося в голові, куди завгодно, але дитину збереже.

Оцініть статтю
Дюшес
Через не прикриті двері Маргарита чула, як чоловік умовляв лікаря негайно зробити аб _opт і вручив тому пачку rpoшей.