Через тиждень святкуватимуть перший день народження. Галина довго думала, що подарувати? Потім вирішила, перепише квартиру на Аліну і подарує документи.

На день народження внучки, Галина вирішила зробити незабутній подарунок.

Олеся єдина донька у Галини. Так вийшло, що чоловік пішов у інший світ незадовго до вісімнадцятиріччя Олесі. Захворів, думав пройде, коли звернулися в лікарню, лікарі сказали, пізно, потрібно було раніше приходити. Так Галина залишилася вдвох із донькою. Через деякий час Олеся вийшла заміж. На весілля мама подарувала гроші на машину, які збирали разом із татом. Самій Галині машина не потрібна, а дітям в самий раз. Жили молодята разом із мамою, квартира трикімнатна велика, місця всім вистачає. Потім народилася внучка Аліна.

Через тиждень святкуватимуть перший день народження. Галина довго думала, що подарувати? Потім вирішила, перепише квартиру на Аліну і подарує документи. Так у дівчини з’явиться своє житло. На радощах розповіла своїй сестрі Валентині. Сестра не розділяла радості, говорила, що то нечесно. По перше Аліна ще нічого не розуміє, по друге якщо в неї з’явиться сестричка чи братик, для них що подаруєш. По третє й основне, а де будеш жити ти? Як до такої новини віднесеться твій зять Андрій. Поки квартира твоя, він хороший, а якщо перепишеш, виставить за двері й куди підеш?

Такі доводи утихомирили бажання бабусі. Але подарунок ще не придумала. Валентина порекомендувала, подаруй машину і внучці. Наразі є такі з дистанційним керуванням. Нехай катається по квартирі. На дні народження радості від подарунка бабусі було більше у батьків, ніж у маленької внучки. Галина задоволена. Добре, що вчасно порадилася з сестрою. Наразі на святі Олеся оголосила новину. Вони знову чекають поповнення.

Оцініть статтю
Дюшес
Через тиждень святкуватимуть перший день народження. Галина довго думала, що подарувати? Потім вирішила, перепише квартиру на Аліну і подарує документи.