Чоловік хотів забp _ ати все моє майно та залишити без нічого. Перед весіллям він почав мені говорити про те, щоб я переписала на нього свою квартиру та будинок.

Мене звати Вікторія, мені 30 років. У моєму житті нещодавно сталася дуже неприємна ситуація. Напевно, багато людей після такого не знають як жити далі та довіряти людям, а я змогла з цим справитись і зараз готова поділитись цим досвідом з людьми. Я у своїй 30 років досить успішна жінка, маю квартиру, заміський будинок та машину. До 29 я була вільною жінкою, яка жила у своє задоволення. А потім вирішила, що вже час створювати родину, та мені не вистачало поруч коханого чоловіка.

І ось на роботі я познайомилася з Віталієм, він працював у нашій компанії у відділі продажу. Ми спочатку почали гарно спілкуватися, а потім зустрічатися. Звісно, що я мала більшу заробітну плату, ніж мій коханий чоловік, але, як мені здавалося, ні мене, ні його це не турбувало. Мені подобалося в моєму чоловікові те, що він не турбується та не переймається про цю ситуацію. Адже дуже багато чоловіків не задоволені тим, що їхня жінка заробляє більше, ніж вони. А у Віталію я це не побачила, що дуже мене тішило. Та це виявилося не надовго.

Чоловік навпаки хотів забрати все моє майно та залишити без нічого. Перед весіллям він почав мені говорити про те, щоб я переписала на нього свою квартиру та будинок.  А пояснював він все тим, що після нашого одруження він як чоловік зміг би оплачувати всі рахунки, які б приходили за обслуговування нашої нерухомості. А я не розуміла цього, чому не можна оплачувати їх і тоді, коли всі рахунки будуть приходити на моє ім’я. І останньою краплею того, що я втратила всі свої сумніви з приводу ставлення мого чоловіка до мене було те, коли я випадково почула розмову чоловіка з його другом. Він розповідав своєму другові, що скоро стане власником всієї моєї нерухомості та зможе виставити в мене за двері з босими ногами, а сам залишиться у шоколаді.

І тут я вирішила, що вчиню по-іншому. Я його змушу вважати себе переможцем, а потім в один момент просто розповім правду. І ось наступного дня я прийшла додому з підробленими документами про те, що мій чоловік є власником квартири та будинку. Він був безмежно радий та дякував мені за те, що змогла йому довіритися. Обіцяв, що він мене не підведе. Перший місяць все було як у казці, чоловік бігав навкруги мене, допомагав по господарству, водив у ресторани. А потім одного дня ми повинні були йти до моїх друзів у гості, а мій чоловік сказав, що не піде, тому що йому необхідно було залишитися на роботі до пізнього вечора.

І коли я прийшла додому, то мій коханий чоловік перетворився на нелюда. Він виставив мене за двері та повикидав у спину всі мої речі. Кричав, щоб я швидко покидала його квартиру та більше ніколи не поверталася. І я почала грати за його правилами. Зібрала всі свої речі та пішла на пару днів до своєї подруги. Я дала Віталію час насолодитися своїм виграшем та відчути себе королем життя. Але ненадовго, До того часу, поки не прийшли рахунки за оплату комунальних послуг на моє ім’я. Звісно, що Віталії був шокований цією новиною та побіг за підробленими документами розбиратися у чому справа. А вже потім, дізнавшись, що то все неправда, прийшов до мене та повзав на колінах, попросивши вибачення. Але звісно, що я не розчулилася та просто виставила його за двері.

Якщо чесно, то я дякую долі, що я не переписала всі документи на нього, а змогла його провчити. Та і для мене це був дуже гарний урок.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік хотів забp _ ати все моє майно та залишити без нічого. Перед весіллям він почав мені говорити про те, щоб я переписала на нього свою квартиру та будинок.