Чоловік із сайту знайомств так розсердив мою завжди спокійну подругу, що вона вигнала його за двері й стала ретельніше обирати чоловіків

Моя найкраща подруга Аліна дуже світла, красива, розумна та самостійна жінка. Вона сама домоглася в житті всього, що у неї є. Подруга має власну квартиру, автомобіль і невеликий квітковий бізнес. Єдине, чого в неї немає – особистого життя. Тобто, особисте життя є, але серйозних відносин у Аліни чомусь немає.

Незважаючи на те, що їй вже 35 років, вона до цих пір одна.

Свій черговий день народження Аліна знову зустріла в компанії одружених подруг, які все як одна поспішали зі святкування додому, де на них чекали чоловіки та діти.

Аліні в такі хвилини ставало особливо сумно. Вона не заздрила нам, своїм заміжнім подругам, але не розуміла, чому доля їй не посміхається? Здається, і працьовита, і красива, і успішна, але до сих пір одна.

Одного разу Аліна вирішила зареєструватися на сайті знайомств. Я не вірю в те, що тут можна знайти кохання свого життя, але весело і цікаво провести час все ж можна. Як тільки вона виклала свою анкету в мережу, їй одразу почали писати самотні чоловіки. Віртуальних шанувальників у подруги було досить, проте, нікого конкретно вона не виділяла.

І ось одного разу Аліні  написав прекрасний незнайомець. Чоловіка звали Вадим. Родом він був з сусіднього міста. Вадим був на кілька років старший за Аліну і також ще ніколи не був в тривалих серйозних відносинах. Чесно кажучи, мене це відразу насторожило, але Аліна відмовлялася вірити у щось погане про нього. Вона була закохана в незнайомця по вуха. Через кілька тижнів онлайн спілкування закохані домовилися про перше побачення.

Аліна запропонувала зустрітися у неї вдома. У той день вона метушилася з самого ранку. Швиденько побігла на ринок і купила всі необхідні продукти, приготувала смачну вечерю. Не забула і про випивку і святкові келихи. З магазину їй привезли свіжих квітів для декору. Одним словом, помітно було, що ця людина була для неї особливою.

Їхнє знайомство пройшло відмінно. Молоді люди відразу сподобалися один одному. Вони просиділи за столом всю ніч. Довго говорили і розповідали один одному цікаві життєві історії.

На наступний день Вадим не захотів їхати в готель і залишився в Аліни ще на кілька днів. Вона швидко приготувала сніданок, а потім запропонувала поїхати в супермаркет за продуктами.

Так вони і зробили. І тут почалося найцікавіше.

Вадим постійно скаржився на те, яке все дороге. Аліна спочатку не звертала на це увагу, але пізніше їй стало дивно. «Було таке враження, що він взагалі приїхав з іншого кінця світу», – розповідала мені пізніше подруга. «Ціни на продукти в наших містах не сильно відрізнялися, а він так скаржився, як нібито ніколи раніше не помічав що і скільки коштує».

Щоб не ставити гостя в незручне становище, подруга шукала різні шляхи економії. В результаті половину з того, що вона хотіла купити, вони не купили. Шкода стало Вадима.

Вдома все начебто забулося і відносини налагодилися.

Але після вечері чоловік знову підняв тему економії. Він почав радити Аліні трохи змінити свій спосіб життя, раціон і взагалі відношення до грошей. Вадим вважав, що моя подруга – марнотратка! Звичайно, він так її не називав, але за його словами саме це він мав на увазі.

Аліна з тих жінок, які самі себе зробили.

Вона сама заробляє на себе гроші, тому терпіти не стала, коли малознайомий чоловік зі сайту знайомств почав їй розповідати, як вона повинна жити і скільки потрібно витрачати грошей. Подруга спокійно пояснила йому, що нічого у них не вийде і виставила гостя за двері.

Через кілька хвилин у двері хтось подзвонив.

Аліна вже налаштувалася, що це Вадим повернувся, щоб виправити ситуацію і вибачитися. Це був він, але він прийшов не миритися, а забрати шматок м’яса з холодильника, який він купив напередодні. Після того випадку моя подруга стала ще ретельніше придивлятися до нових знайомих, а фінансовому питанню у відносинах приділяла особливу увагу.

Ось так чоловіча жадібність і надмірна економія зруйнували відносини моєї подруги.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік із сайту знайомств так розсердив мою завжди спокійну подругу, що вона вигнала його за двері й стала ретельніше обирати чоловіків