Чоловік, користуючись моєю беззахисністю, намагається BиcтаBити м0го сиHа 3 квартири

Я вийшла заміж удруге. Від першого шлюбу в мене син. На сьогодні – підліток. З другим чоловіком живу вже шостий рік. У нас є спільна дитина – також син.

Після його народження чоловік почав вимагати, щоб він покинув наш будинок і йшов працювати некваліфікованим робітником. Віталій добре вчився в школі і хоче отримати вищу освіту. Чоловік свариться, що він надоїв йому вдома. Хоча вони вдома майже не перетинаються – чоловік допізна сидить на роботі, а син швидко йде спати, бо зранку біжить на уроки.

Мені не подобається, як чоловік висловлюється щодо мого сина. Він намагається його принизити. Називає «зайвим ротом», «довіском», «причепом»… Викреслює в розмові Віталія з нашої сім’ї. Навіть ставив ультиматум, або розлучаємося, або Віталій покидає наше помешкання. Я на якийсь час зуміла пригасити його порив – вигнати сина. Однак, знаю, що це тимчасове заспокоєння. За певний час чоловік знову відкриє це питання.

Хочу сказати, що Віталій спокійний і позитивний. Ніколи не встрягав і не створював вдома конфліктів. Звісно, що йому треба вчитися. Але як переконати в цьому чоловіка. Зрештою, таке ставлення до мого сина ображає й мене, завдає болю. Хоч до мене він ставиться добре.

З такою проблемою я звернулася до психолога. Він порадив мені шукати все-таки взаєморозуміння з чоловіком.

«Ця проблема у сімї виникла з народженням другої дитини. Як зрозуміла, чоловік виговорює все вам, а не Віталію. Тобто він користується вашою беззахисністю і не можливістю на сьогодні йти працювати чи змінити місце проживання. Він чинить дуже некоректно щодо вас. По суті, чинить на вас тиск.

 Водночас такий поступок може відобразитися негативно у вихованні молодшого сина. Подає поганий приклад, як можна поводитися не гуманно з близькими людьми. Це велика неповага – ставити матір в ситуацію, в якій вона повинна зробити вибір між двома синами.

Тим паче, якщо ваш син не чинить поганих вчинків, не завдає нікому прикрощів, гарно вчиться, росте хорошою людиною.

Рекомендую дати зрозуміти чоловікові, які позитивні аспекти Віталій вносить у вашу сім’ю. Що він має великий позитивний вплив на вас, на вашу психіку, на самопочуття, що вкрай важливо для меншої дитини. Окрім цього, на період відсутності чоловіка старший син є вашим незамінним помічником. Він прибирає квартиру, купує продукти в магазині. Найважливіше –  дуже любить меншого братика і часто з ним грається. У майбутньому він зможе гарно заробляти і підтримувати частково нашу сімю.

 Опишіть всі плюси вашого спільного проживання. Робіть це лагідно і впевнено. Знайдіть для розмови найсприятливіший момент. Вірю, що вам усе вдасться.
Бажаю вам успіху!

Наразі ще не встигла поговорити з чоловіком серйозно. Дуже хвилююся з цього приводу, адже від цієї розмови залежить майбутнє мого сина і моє також.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік, користуючись моєю беззахисністю, намагається BиcтаBити м0го сиHа 3 квартири