Чоловік налаштований піти до мами на свято, відмовлятися Олена не стала. Хоча і не любила свекруху. Але все ж таки зробить так, як сама захоче.

Ігор прийшов додому збуджений. Він сказав Олені, що мама запрошує їх у неділю відвідати. Приготує щось смачненьке. Адже в неділю свято, тому їй в радість готувати, пригощати. Олена не любила свекруху. Вона не хотіла її бачити. Але чоловік так настроєний піти, що відмовлятися не стала. Але все ж таки зробить так, як сама захоче. Тому із собою запросила свою сестру з чоловіком і дітьми, і брата зі своєю родиною. Нехай свекруха постарається. Вони прийдуть.

В неділю багато гостей сиділи за столом у мами Ігоря. Коли мама побачила, скільки їх іде, зрозуміла, що невістка знову захотіла все перекрутити на свій лад. Але Тетяна Іванівна гостям завжди рада. Стіл накритий, можна пригощати. Нехай тісненько всідаються, коли їх стільки. Адже на подвір’ї іде дощ, а в будинку не так багато вільного місця. Коли гості нарешті посідали, глянули на стіл, очі засвітилися.

Що там тільки не було. Голубці, котлети, жарена качка, домашня ковбаса, сир домашній, помідори свіжі й солоні, огірки свіжі й солоні. Різні салати, буженина, і все своє, домашнє. Пиріжки, млинчики, торт домашній. Очі розбігаються. Гості їли смачно. Говорити ніколи було. Все поїли, що на столі стояло. А пиріжки й торт розібрали між собою. На тому поїхали додому. Тетяна Іванівна подивилася на стіл, одні пусті тарілки.

Але гості не були надто ввічливими. Невістка розповідала, як негарно поступила з нею свекруха. Запросила в гості, а на столі одні солоні помідори та огірки. І так лаяла Тетяну Іванівну, що ті, хто її знав, не вірили. Людина вона привітлива, смачно готує. Щоб поставила одні помідори з огірками, такого бути не може. Але невістка не спинялася. Вона на всі боки розпиналася, що то правда, і її родичі можуть підтвердити.

Коли наступного разу невістка прийшла в гості до Тетяни Іванівни, сказала, що голодна. Не встигла дома поїсти. Свекруха закип’ятила чайник, налила в кружку чаю і поставила перед Оленою.
– Сахару немає, відказала.
Тетяна Іванівна знає, що невістка все одно погано відгукнеться про неї, то і до неї таке відношення. Олена пустий чай не стала пити й з лайкою пішла додому.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік налаштований піти до мами на свято, відмовлятися Олена не стала. Хоча і не любила свекруху. Але все ж таки зробить так, як сама захоче.