Чоловік навіть вuправдовуватuсь не став, повільно вдівся, і пішов за тією. Плaкaла я довго, але вечоріло, і хлопчиків потрібно забрати з дитячого садочка

З чоловіком ми прожили шість роківЗ цих роківщасливими були перші два рокиа потім чоловіка неначе підмінилиЯ навіть не думалащо він може бути таким черствим і егоїстичнимНа протязі нашого спільного життяв нас народилось двійко синочківРома й АртемАле чоловік не бере участі в їхньому вихованніСварки не закінчуються ні зранкуні ввечері.

Все почалося відтодіколи одного разу я прийшла з роботи раніше на дві годиниВ обід піднялась температураі мене відпустили додомуЯ зайшла у квартируа біля порога стоять туфлі чоловіка і поряд жіночіале не моїПройшла до кімнатиі стоялане вимовивши й словаЖінка щось відчуластрімко повернуласьпобачивши мене почала швиденько одягатисьЧоловік навіть виправдовуватись не ставповільно вдівсяі пішов за тієюПлакала я довгоале вечорілоі хлопчиків потрібно забрати з дитячого садочка.

Я не зналащо мені робитияк жити даліВигнати йогоале ми живемо в його квартиріа піти мені нікудиВернувся чоловік пізно ввечеріНа мої сльози не звертав увагисказавщо в усьому винна я самаОце поворотВін мені зраджуєа винна яТієї ночі довго сварилисязвинувачували один одного в нерозумінніале відтоді життя дало тріщинуЯ розумілащо двох синів ростити без чоловіка тяжкотому примирилася з його зрадоюале більше не довіряла.

Про подвійне життя чоловікаговорили мені подругийого друзіА потім і сама подумалаа що я втрачаюВін участі у вихованні синів не приймаєгроші не даєНавіть не питаєяк я оплачую комуналку.

Одного разуколи я знову розповідала подрузі про своє не легке життявона сказалащо поруч із нею живе бабуся старенькаВсе просить знайти квартиранткущоб і їй допомагалаПлату брати не будетільки комунальні оплачуватита допомогти по господарствуПішла я до тієї бабусі поговоритиМи сподобались одна однійі що в мене два хлопчикито тільки радістьвона не проти.

На другий день я взяла відгулі коли чоловік пішов на роботузібрала речі й переїхала до бабусіВиявилосьщо я не страждаю без ньогоа навпакиЖиття виявляється може бути прекраснимМені ніхто не докоряєне розповідаєяка я поганаЗ бабусею ми знайшли спільну мовухлопчики її обожнюють.

Чоловікколи дізнавсящо я пішла від ньогопочав телефонувати мені постійнокричатищо назад не приймеаліменти платити не буде і далі в такому дусіМені набридло слухати його брудтому не брала слухавкуколи він телефонував.

Пройшло піврокуспокійне життя надихає на романтикуЗустрічаюся з прекрасним чоловікомвін кохає менеНе лякає його наявність у мене дітоквідносини між ними прекрасніІноді колишній зустрічає з претензіямищо життя в нього не складаєтьсянамагається знову винуватити менетомущо йому відомощо моє особисте життя налагоджуєтьсяА такого стерпіти не можеАле то його проблеми.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік навіть вuправдовуватuсь не став, повільно вдівся, і пішов за тією. Плaкaла я довго, але вечоріло, і хлопчиків потрібно забрати з дитячого садочка