Чоловік підскочив відразу, і почав кричати на мене. А коли побачив брудну плиту, зовсім з глузду з’їхав. Я швиденько вділася, і вибігла звідти

Сергію тридцять п’ять років. В нього є квартира, машина, хороша робота. А другої половинки знайти не може. Всі його друзі давно одружені, виховують дітей. І розмови в них такі ж. В кого дружина хороша, а в кого не дуже. У кого є діти, а в інших друзів чомусь немає. Інколи Сергію з ними нудно. Він не розуміє їх, чому потрібно захоплюватися дітьми, при цьому кожен говорить, що в нього найкращі. Сергію не таланить із дівчатами. Начебто хлопець видний, але дівчата не затримуються. Знайомитися він уміє. Дівчина погоджується йти на побачення, але коли відносини стають більш серйозними, обов’язково зникає.

Так сталося і цього разу. Друзі познайомили Сергія з Людмилою. Говорили на вухо, що дівчина дуже гарна, і характер поступливий. Подумали, нарешті з’явилася та, котра триматиме хлопця біля себе. Зустрічалися вони місяць, коли нарешті запросив Людмилу до себе на вечерю. Начебто все було добре, романтика і таке інше. Але зранку дівчина пішла, і більше не відповідала на телефонні дзвінки Сергія. Друзі вирішили запитати в Людмили, що не так із їхнім другом.

Спочатку, коли ми зайшли до нього у квартиру, говорила дівчина, я звернула увагу, яка чистота у квартирі. Сергій подав мені капці, і сказав, щоб я перевзулася. При чому то не прохання, а наказ. Далі ще краще. Коли сіли за стіл при свічках, чоловік постійно вставав, і витирав з моєї сторони стола, тому що я розкидала крихти. Найцікавіше, що коли дійшло до ліжка, перше, що зробив, акуратно склав одяг свій і мій. Щоб на ранок все виглядало, неначе випрасуване.

Зранку я встала, і вирішила зварити каву, поки Сергій спав. Задумавшись, я пропустила, коли кава вилилась на плиту. І потім, коли несла йому в ліжко, спіткнулась, і кава розлилася по ковдрі. Чоловік підскочив відразу, і почав кричати на мене. А коли побачив брудну плиту, зовсім з глузду з’їхав. Я швиденько вділася, і вибігла звідти. Я люблю чистоту, але не до такої міри. Ось так друзі виявили справжню причину, чому дівчата не залишаються надовго з Сергієм. Видно для нього потрібно знайти таку ж помішану на чистоті, як він.

Не так давно Людмила зустріла чоловіка, з яким почувається затишно. Наразі готуються до весілля. Сергій не знайшов свою половинку, і надалі живе один.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік підскочив відразу, і почав кричати на мене. А коли побачив брудну плиту, зовсім з глузду з’їхав. Я швиденько вділася, і вибігла звідти