Чоловік повернувся. До них підходив високий, широкоплечий мужчина. Не говорячи й слова, він Bда puB Олекс андра ку лак0м в обли ччя, сх0 пив Мілу за руку і п0т ягнув. При цьому крu кнув, вона не твоя.

Олександр ішов дорогою, думаючи про вихідні, куди поїде відпочивати. Назустріч йому йшла білявка. Коли порівнялася з чоловіком, вона впала йому на руки, зачепившись ногою за коріння. Олександр устиг вдержати дівчину, і вона не впала. Вибачившись, дівчина хотіла піти далі, але нога боліла, і вона, скривившись, застигла на місці. Чоловік допоміг їй дійти до лавки. Спитав, можливо потрібно викликати швидку допомогу. Але дівчина відмовилася, сказала, що відпочине, і піде далі. Олександр не залишив її одну, присів, розговорились. Дівчину звуть Міла. Слово по слову, чоловік не помітив, як запросив її на побачення. Обмінялися номерами телефонів, Олександр допоміг Мілі дійти до таксі.

Перше побачення пройшло приємно. Чоловіку все більше подобалася дівчина. Таких він ще не зустрічав. Приємно з нею розмовляти, і взагалі таке враження, що вони давно знайомі. Домовилися зустрітися на другий день під вечір. Олександр чекав Мілу з квітами. Сьогодні він купив найдорожчий букет, який продавався. Дівчина затримувалася. Але вже з’явилася. Йде красива, усміхнена, всі чоловіки, які йшли назустріч оглядалися на неї.

Він подарував квіти, і хотів поцілувати, коли побачив, що вираз її обличчя змінився. Вона дивилася мимо Олександра з перекошеним від переляку обличчям. Чоловік повернувся. До них підходив високий, широкоплечий мужчина. Не говорячи й слова, він вдарив Олександра кулаком в обличчя, схопив Мілу за руку і потягнув. При цьому крикнув, вона не твоя. Оговтавшись, Олександр погладив щоку. Добре, що той здоровий чоловік промахнувся, тільки трішки зачепив.

Олександр дістав телефон, зателефонував Мілі. В слухавці почув чоловічий голос. Він говорив, я її чоловік, забудь цей номер, до речі, щоб поруч з нею я тебе більше не бачив, кинув слухавку. Олександр був шокований. Це йому вперше таке. Що в них за відносини, що дружина бігає на побачення до других чоловіків. Якось неприємно, що сам попав в таку історію. Взагалі Олександр, за відкриті, добрі відносини між чоловіком і жінкою.
І більше не хоче попадати в таке.

Наступне побачення з іншою дівчиною наступило не скоро, яку зустрів у супермаркеті. Спочатку розпитав, чи вона не одружена, і чи немає нареченого, який буде ходити слідом за нею. Здивована Світлана хотіла відмовитися від побачення, але Олександр вчасно розповів їй історію, яка трапилася з ним.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік повернувся. До них підходив високий, широкоплечий мужчина. Не говорячи й слова, він Bда puB Олекс андра ку лак0м в обли ччя, сх0 пив Мілу за руку і п0т ягнув. При цьому крu кнув, вона не твоя.