Чоловік прийшов не в гуморі. Побачивши дружину у красивій сукні та при марафеті, а на фоні брудну квартиру, немитий посуд та порожній холодильник, він геть розлютився. Наговорив дружині багато неприємностей, обзиваючи її поганою господинею та жахливою дружиною

В усіх нас за плечима є  невдалий досвід стосунків. Добре, коли життя складається належним чином й люди відкриваються новим знайомствам та почуттям. Проте є випадки, коли  невдалі стосунки залишають глибокі шрами на серці настільки, що немає віри нікому іншому.

Олена вийшла заміж замолоду. Молода та наївна, вона не помічала у своєму обранцеві нічого поганого, тож радо погодилася стати дружиною Гриші. Їхні стосунки дійсно були казковими, поки не стали офіційними. Чоловік хотів аби дружина сиділа вдома, варила борщ та виховувала майбутніх дітей. Для активної та цілеспрямованої Олени такі погляди чоловіка здавалися пережитком минулого.

Дівчина хотіла закінчити навчання, влаштуватися на роботу, міцно стати на ноги, а вже потім думати про поповнення. Сімейне життя виявилося не таким безхмарним, як того хотілося. Кожний вечір закінчувався однаково. Гриша ображав Олену та прямо заявляв, що шкодує про їхнє одруження. Дівчина й сама була не рада, пов’язати долю з таким егоїстичним партнером.

Був вечір п’ятниці. Олена повернулася додому раніше, хотіла влаштувати коханому сюрприз. Їй набридли сварки та суперечки. Одягнувши новий комплект спідньої білизни та звабливу сукню Олена чекала на Гришу. Чоловік прийшов не в гуморі. Побачивши дружину у красивій сукні та при марафеті, а на фоні брудну квартиру, немитий посуд та порожній холодильник, він геть розлютився. Наговорив дружині багато неприємностей, обзиваючи її поганою господинею та жахливою дружиною.

Це був кінець. Дівчина ніколи не зможе забути кожне гостре словечко. Через місяць вони розлучилися. Олена заприсяглася, що коли знову наважиться вийти заміж (якщо взагалі наважиться), то робитиме усе, щоб чоловік ніколи не дорікав їй брудним посудом чи не приготовленою вечерею.

Нове кохання знайшло Олену через два роки самотності. Вони зустрілися на роботі. Максим підкорив її серце своїм почуттям гумору та легкістю у спілкуванні. Він не очікував, що вона буде відповідати його списку ідеальної дівчини, натомість щиро говорив, що кохає її такою, як вона є.

Довгий час чоловік не наважувався на серйозний крок, бо також колись обпікся. Попередня дружина Максима не була готова до створення сім’ї. Вона надавала перевагу гучній компанії своїх друзів, а не тихому сімейному вечору разом із чоловіком. Тож у нього був присутній страх повторної невдачі.

Доля сама підштовхнула закоханих в міцні обійми подружнього життя. Коли Олена повідомила про свою вагітність, Максим одразу освідчився. Вони одружилися й почали жити разом. Прибрана квартира, порядок, приготовлена вечеря та красуня дружина щовечора чекали на його повернення з роботи. Максим не тямив себе від щастя. Навіть народження немовляти не змінило їхнього життя.

Олена старалася встигати за всім. Вона була прекрасною мамою, ідеальною господинею й просто неймовірною жінкою. Максим не допитувався, чому її перший шлюб не склався, але щиро був вдячний колишньому своєї дружини за те, що не зумів її зробити щасливою. Він такої помилки не повторить й зробить усе можливе аби посмішка не сходила з обличчя його коханої дружини.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік прийшов не в гуморі. Побачивши дружину у красивій сукні та при марафеті, а на фоні брудну квартиру, немитий посуд та порожній холодильник, він геть розлютився. Наговорив дружині багато неприємностей, обзиваючи її поганою господинею та жахливою дружиною